celebrity po päťdesiatke
Instagram/jlo, Instagram/gerardbutler, Instagram/dianamorova_official

Niektoré či už slovenské alebo celosvetovo známe celebrity dokazujú, že „vek je len číslo“. Vôbec totiž nevyzerajú na to, že už majú po päťdesiatke a pomaly im „ťahá“ na 60 rokov.

Celebrity, ktoré na svoj vek vôbec nevyzerajú

Krásu im závidia aj o polovicu mladšie ženy. Sú ich vzormi nielen vo sférach, v ktorých sa pohybujú, ale aj v oblasti krásy. Túžia v ich veku vyzerať ako ony. Napríklad Jennifer Lopez či Aniston vyzerajú krajšie, ako v začiatkoch svojej kariéry.

Muži na svete taktiež majú svojich idolov krásy. Ženy ich túžia mať doma a chlapi by chceli vyzerať ako oni v ich veku. A hoci im vidno pár šedín v brade či vo vlasoch, vyzerajú viac hot, ako keď mali 30 rokov a boli svetovými symbolmi krásy. Napríklad o Bradovi Pittovi by si určite nepovedala, že tento rok bude oslavovať 60. jubileum.

celebrity po päťdesiatke
zdroj: Instagram/bradpittofflcial

Je ich však oveľa viac. Do nášho rebríčka sme však zaradili aj Slovákov a Slovenky, ktoré už majú po päťdesiatke, no vôbec na to nevyzerajú. Ich fotky nájdeš v našej FOTOGALÉRII.

Tak čo? Niektoré celebrity ťa určite prekvapili a ostala si na ich fotky pozerať s otvorenými ústami. O niektorých by si totiž určite nepovedala, že majú po päťdesiatke.

Prednedávnom sme ti písali článok aj o tom, ako vyzerali slovenské či svetové celebrity pred slávou a tiež by si to o nich určite nepovedala. Presvedčíš sa o tom po kliknutí SEM.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife