Väčšina ľudí v mladom veku sníva o tom, ako zarobí množstvo peňazí a odsťahuje sa preč od rodičov. Niekedy sú však dobré vzťahy tak silné, že aj keby si mala na 10 domov, budeš rada za to, že máš tých svojich pri sebe. Tak sa rozhodli aj tieto celebrity, ktoré i v dospelosti svojich rodičov neopustili.

Kim Kardashian

Klan Kardashianiek síce vlastní hneď niekoľko nehnuteľností, no dcéry sa od svojej matky nikdy nevzdialili. Napríklad, fanúšičky ich reality show si pamätajú, že aj keď vydatá Kim 3 roky rekonštruovala svoj nový dom v Bel-Air, namiesto toho, aby šla s manželom a deťmi do prenájmu, rozhodli sa žiť s jej mamou Kris. Ešteže tie ich domy majú dostatok miesta pre toľko ľudí.

Bradley Cooper

Mamu herca Bradleyho Coopera je vidieť po jeho boku veľmi často. Pravidelne ho sprevádza na červenom koberci pri rôznych príležitostiach. Keďže jeho otec už nežije, mama Gloria Campano je mu najbližšou osobou. I keď má Bradley dostatok peňazí na to, aby jej zabezpečil pokojný život v luxusnom penzióne, rozhodol sa ju ubytovať tam, kde žije on sám.

Zendaya

Zendaya je mladá herečka, ktorá nemá núdzu o peniaze. Kým väčšina jej rovesníkov od rodičov odchádza, ona miluje svojich rodičov a chcela s nimi bývať naďalej. Sú pre ňu údajne veľkou podporou a cíti sa pri nich v bezpečí. Svoj prvý dom si kúpila v 17, nasťahovala sa doň aj s rodičmi, no dnes, o 6 rokov neskôr, už údajne býva sama.

Michelle Obama

V roku 2009 sa rodina Baracka Obamu presťahovala do Bieleho domu. Okrem manželky a dcér si však do nového bývania priviedol nový prezident aj svoju svokru Marian. Tá má totiž skvelý vzťah nie len so svojou dcérou Michelle, ale aj so svojimi vnúčatami. Takto im mohla byť celý čas nablízku a pomáhať im.

View this post on Instagram

After several weeks of physical distancing, it’s so important that we continue to regularly check in with the people we care about—our friends, neighbors, grandparents, and anyone we know who might be sheltering in place on their own right now. A simple text or quick call can go a long way in letting someone know they aren’t in this alone. And the benefit goes both ways. For me, the simple act of reaching out to my loved ones, especially to my Mom, never fails to lift my spirits. If you’re not sure how to start,@ChicagosMayor Lori Lightfoot has been sharing some helpful tips for making well-being calls part of your routine. Little things like scheduling your call for the same time every week and making sure to have conversations about the latest safety guidance can help keep all of us healthy and connected. We're all in this together—and we’ll get through it together too. 💪🏾#StayAtHome

A post shared by Michelle Obama (@michelleobama) on

 

Zdroj: thetalko.com, essence.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.