instagram/paulrudd_/beyonce

Čo by si robila, ak by si bola celosvetovou speváckou či hereckou hviezdou? Užívala by si si plody svojej práce alebo by si sa angažovala aj v iných oblastiach? Práve svojho podnikateľského ducha sa rozhodli spolu so svojím menom využiť nasledujúce celebrity, ktoré majú biznisy, na ktoré by si ich určite netipovala.

Beyoncé

Beyoncé a jej manžel Jay-Z si ešte v roku 2013 vyskúšali, aké je to byť vegánom. K tejto strave sa speváčka opäť vrátila v roku 2018, keď sa pripravovala na vystúpenie a už pri nej zostala. Dokonca predstavila svetu svoj vlastný biznis – 22 denný výživový plán, ktorý by mal ľuďom cestu k vegánskej strave uľahčiť. Okrem toho má aj vlastnú značku športového oblečenia.

Kate Hudson

Krásna herečka si prilepšila vďaka vlastnej značke športového oblečenia pre ženy. Tá v prvých troch rokoch odhadom zarobila 250 miliónov dolárov a stále sa teší veľkému úspechu. Na výber sú rôzne štýly a veľkosti, keďže Kate myslí na všetky ženy.

Drew Barrymore

Drew svoje podnikateľské siete rozhodila hneď niekoľkými smermi. Vlastní kozmetickú spoločnosť a rovnako aj líniu nábytku, ktorá sa predáva v známom americkom obchodnom dome. Tvrdí, že chce ponúkať kvalitu za prijateľnú cenu.

Paul Rudd

Zrejme ťa to prekvapí, ale herec Paul Rudd prevádzkuje cukrárne. V jeho New Yorskom obchodíku si môžeš kúpiť nie len sladkosti, ale aj kávu a koláče za veľmi nízke ceny. Obchod kúpil po tom, čo jeho pôvodný majiteľ zomrel a hrozilo, že sa bude musieť zavrieť.

Kevin Costner

Herec Kevin Costner chcel zachrániť oceány pred únikmi ropy, a preto ešte v roku 1995 kúpil spoločnosť Ocean Therapy Solutions. Vláda Spojených štátov mu ju predala za 24 miliónov dolárov. Kevin tak nemyslí na vlastné zárobky, ale na zdravie celej planéty.

 

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News