Všetci máme chvíle, kedy sa cítime nekomfortne a chaoticky. Občas si všetci myslíme, že náš život už nemôže byť horší. Mnohí ľudia sa v chaose cítia dobre, pretože im pomáha zlepšovať kreativitu. Naopak, nájdu sa ľudia, ktorí chaos doslova nenávidia. Do akej skupiny sa radíš ty?

Prečítaj si o tom, ktoré znamenia sú najchaotickejšie zo všetkých.

Blíženci

Blíženci sa často do chaosu dostanú práve preto, pretože majú záujem žiť život naplno a zažívať čo najviac zážitkov. „Rozdvojenosť“ ich  osobnosti spôsobuje to, že majú záujem o veľa vecí a je pre nich ťažké držať sa ich na 100%. To však neznamená, že nemôžu nikdy dokončiť svoje úlohy alebo splniť si svoje sny. Blíženci si musia urobiť zoznam vecí, ktoré chcú vykonať a práve to im pomôže lepšie sa sústrediť.

Váhy

Váhy, ktoré sa viac zameriavajú na spravodlivosť a partnerský život, vidia vo všetkom veľa riešení. To môže byť ťažké, pretože sa potom cítia zaneprázdnene a na nič nemajú čas. Svoj chaos zmiernia aj vďaka tomu, že budú viac načúvať svojej intuícii a nerozoberať problém z každej strany.

zdroj: unsplash.com

Strelec

Strelec chce zažiť všetko možné, čo sa na tomto svete dá. Vo výsledku sa však môže cítiť rozptýlený a ku koncu unavený. Vie prísť s tými najlepšími nápadmi presne tak, aby fungovali. Môže to byť užitočné, no pamätaj, že strelca to stojí veľa námahy a času. Zabehnutý kolobeh povinností a chaos môže zmierniť tým, že požiada o pomoc.

Vodnár

Vodnár je známy ako inteligentné znamenie, ktoré vie myslieť o dva kroky dopredu. Keďže má nekonečnú fantáziu, dokáže sa vo svojich myšlienkach občas stratiť. Niekedy dokonca až tak, že začne zanedbávať svoje povinnosti. Tým, že mu stanovíš presný harmonogram s programom a úlohami, ktoré má plniť, zabrániš tomu, aby sa ocitol v chaose. Nakoniec  zistíš aj ty, že vie skombinovať fantáziu s prácou a byť produktívny.

 

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.