Unsplash/Chermiti Mohamed

Asi každý z nás býva z času na čas trochu náladový. Tak rýchlo, ako náladovosť príde, tak aj odíde. Ibaže pri niektorých znameniach zverokruhu bývajú zmeny nálad tak časté, že život s nimi je poriadne nevyspytateľný.

Tieto štyri znamenia mávajú najväčší problém so striedaním nálad a chvíľu potrvá, kým si zvykneš na život s nimi. Je medzi nimi aj tvoje znamenie?

Rak

Rak je jedným z najemotívnejších znamení, pretože všetko cítia hlboko a môže sa ich to dotknúť. Ak má Rak dobrý deň, všetkých dokáže zahrnúť pozornosťou a milými slovami. Vtedy sa budeš v jeho blízkosti cítiť naozaj veľmi dobre.

Ak však nastane kríza, radšej by si sa mala vzdialiť. Niekedy svoje negatívne emócie potláčajú v sebe. Ak sa raz dostanú na povrch a Rak vybuchne, neznačí to nič dobré.

Ryby

Ryby sú veľmi citlivé a stačí jedna malá poznámka a môžeš sa ich dotknúť a uraziť ich. Ryby nedokážu veľmi zvládať problémy a stačí aj najmenšie nedorozumenie a už dokážu upadnúť do smútku. Pocit bezmocnosti je pre nich jedným z najhorších.

Tak rýchlo, ako sa z Rýb stane kôpka nešťastia, sa vedia aj pozviechať. Zo svojich problémov dokonca vedia vyťažiť maximum a dokážu to premeniť na niečo dobré.

Váhy

Váhy si berú všetko až príliš osobne, preto sa často trápia. Raz sú tie najšťastnejšie osoby na svete a stačí, že si na niečo spomenú a už ich nálada klesne pod bod mrazu. A pritom ty ani nemusíš nič urobiť. Ich myseľ je jeden nekončiaci kolotoč.

Váhy by najradšej boli zadobre s každým. Nemajú radi konflikty a keď sa cítia pod stresom, svoje správanie nemusia zvládať veľmi dobre.

Baran

Baran nedokáže skrývať emócie a ak ho niečo trápi, určite ti to dá jasne najavo. Niekedy to môžeš schytať len preto, že si nablízku a nemá si na kom inom vybiť svoju zlosť. Svoje názory a nálady ale dokáže meniť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Pre Baranov je príznačný temperament, kvôli ktorému ťažšie ovládajú svoje emócie. Niekedy cítia viacero vecí naraz. Nie je ničím neobvyklým, ak Baran plače a smeje sa zároveň.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy