Väčšina z nás túži po romantike, akú vidíme v zamilovaných filmoch. Namiesto toho doma nedostávame ani zlomok toho. Chyba nemusí byť v samotnom partnerovi, ale v jeho znamení zverokruhu. Niektoré znamenia totiž nie sú stavané na romantické gestá, takže ich nemôžeš očakávať každý deň.

Ak má tvoj priateľ jedno z týchto znamení, mrzí nás to. Na romantiku nie je zvyknutý a k životu ju nepotrebuje. Raz za čas sa možno prekoná, aby ti urobil radosť, no radšej si nerob falošné nádeje. Život s týmito znameniami nebude jednoduchý, no vráti sa ti to možno v lepšej komunikácii či iných oblastiach vzťahu.

Kozorožec

Kozorožec je na chvoste znamení, ktoré dokážu prejaviť romantiku. Uprednostňuje „starú školu“, takže sem-tam sa dočkáš možno kytice kvetov alebo ťa odprevadí domov či na stanicu, aby si bol istý, že dorazíš v poriadku. Niekto považuje tieto gestá za gýčové, no pre Kozorožca je to maximum, čo môže ponúknuť. Uprednostňuje stabilitu a usporiadaný rodinný život pred bujarou zábavou a dobrodružstvom.

Strelec

Pre Strelca romantika nie je prioritou. Na rozdiel od Kozorožca, práve Strelec rád objavuje nové veci a má rád dobrodružstvo. Niekedy ho to tak pohltí, že sa zabúda zameriavať na romantické gestá a rieši skôr praktické veci. Jedno je však isté – život s takýmto znamením nudný nebude. Len bude možno iný, než si si predstavovala.

Blíženci

S Blížencami to je ťažké. Ak by chceli, dokázali by byť romantikmi, pretože niekde v ich hĺbke to drieme. V skutočnosti sa však obávajú sklamania a toho, že by zlyhali. Radšej si nechávajú otvorené zadné vrátka a hrajú sa na necitlivých a tvrdých. A pritom by ich stačilo len trochu postrčiť.

Vodnár

S romantikou má najväčší problém jednoznačne Vodnár. Je presvedčený o tom, že romantické gestá sú zbytočné a prehnané a svoj názor nemieni zmeniť. To, čo možno oni považujú za romantiku alebo milé gesto, tak nepripadá ľuďom v ich okolí. Svoju lásku vyjadrujú svoj praktickými činmi než sladkými rečami.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.