Február je často považovaný za veľmi pekný a romantický mesiac. Predsa len, 14. február je venovaný všetkým zamilovaným. Usmeje sa na teba šťastie práve v najbližších dňoch a narazíš na svoju novú lásku?

Vyzerá to tak, že štyrom znameniam sa počas februára bude dariť a majú veľkú šancu na novú lásku. To však neznamená, že všetci ostatní sa budú cítiť neľúbení. Rozvíjajte svoje súčasné vzťahy a snažte sa o to, aby ste boli spolu naozaj šťastní a spokojní.

Kto si teda počas februára nájde novú lásku? Budeš mať také šťastie aj ty?

Blíženci

Po novom roku si konečne začala pracovať na svojom osobnostnom raste a snažila si sa nájsť stratenú lásku k sebe samej. Toto snaženie teraz prinesie vytúženú odmenu v podobe nového partnera.

Tvoje sebavedomie bude vyžarovať okolo seba veľmi pozitívne vibrácie. To je pre veľa mužov veľmi atraktívne. Maj preto oči otvorené, aby si svoju šancu nebodaj neprehliadla.

Váhy

Váhy romantiku milujú a predstava Valentína stráveného osamote ich veľmi neteší. Máme pre teba dobrú správu, no má to jeden háčik. Hviezdy ťa vystavia skúške v podobe rozhodovania. V tvojom živote sa z ničoho nič objavia dvaja muži a ty budeš stáť pred neľahkým rozhodovaním.

Riaď sa preto nielen srdcom, ale počúvaj aj svoj rozum. Nepodľahni vášni a emóciám, ale mysli aj na to, aký život ťa s jedným z nich môže čakať.

Vodnár

Doteraz si sa neustále naháňala za láskou a snažila si sa ju niekde nájsť, no bez úspechu. Prestaň sa sústreďovať na hľadanie a láska si ťa nájde sama. Práve vtedy, keď to budeš čakať najmenej. Jediné, čo môžeš urobiť, je mať oči otvorené.

Niekedy sa totiž tak sústreďuješ na niečo konkrétne, že ti uniknú malé detaily. Buď trpezlivá a uvidíš, že aj na teba sa šťastena usmeje.

Ryby

Nedávno si prekonala náročný rozchod a myslíš si, že ešte nie si pripravená na niečo nové. Tam vonku ale je jedna osoba, ktorá sa o teba zaujíma, no ty sa hráš na nedostupnú. Za minulosťou urob hrubú čiaru a sústreď sa na to, čo je teraz.

Neodháňaj od seba lásku len preto, že sa bojíš. Čo ak takto zmeškáš šancu na spoznanie toho pravého?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.