Každý z nás zvláda hnev a spory rôzne. Niektorí vybuchnú a vykričia ti všetko, čo im na tebe vadí, niektorí sú ticho a ozvú sa ti za pár dní, niektorí si po hádke uvedomia svoju chybu a snažia sa ju napraviť.

Existujú však aj ľudia, ktorí ti nikdy neodpustia to, že si ich nahnevala. Sú to ľudia narodení v týchto znameniach, pretože majú komplikované povahy a nikto nevie, kedy a pri čom sa nahnevajú.

Váhy

Ľudia, ktorí sú narodení ako Váhy, majú veľký zmysel pre harmóniu a snažia sa, aby mali vzťahy s okolím dobré. Bohužiaľ, aj pri opatrnosti sa stane, že ich niekto nahnevá a vybuchnú.

Vnímajú útočenie na svoju osobu ako niečo zlé, čo sa vôbec nemá stať. Kritiku nikdy neprijímajú ľahko, preto by si si mala dávať pozor, čo pred týmito ľuďmi povieš. Ak sa na teba nahnevajú, budú sa hnevať dlhodobo.

zdroj: Photo by Tanya Trofymchuk on Unsplash.com

Blíženci

Podobne ako pri Váhach, aj ľudia v znamení Blížencov neradi prijímajú kritiku. Znesú jedine konštruktívnu, ktorá im niečo do života prinesie a na základe nej sa môžu zlepšiť.

Ak nahneváš ľudí v tomto znamení, je dosť možné, že si urobíš celoživotného nepriateľa. Majú radi, ak vzťahy s ľuďmi plynú hladko a nemusia sa zaťažovať hnevom.

Panna

Ľudia, ktorí sa narodili v znamení Panny majú chladné uvažovanie a nepoužívajú pri rozhodovaní city. Ak ich nahneváš, použijú proti tebe logické argumenty a budeš sa cítiť, akoby si bola na vine iba ty.

Nepriznajú si prehru, pretože si myslia, že sú bezchybní. V nahnevanom stave nemajú priateľov a „nepoznajú“ svojich blízkych.

zdroj: unsplash.com

Býk

Títo ľudia sú fyzicky veľmi silní, preto sa s nimi nepúšťaj do otvorených sporov – ľahko by ťa premohli. Nemajú radi, ak ich niekto nahnevá, pretože napriek ich sile, psychické zdravie majú slabé.

Musia neustále premýšľať a upadať do depresií. Nehovoriac o tom, že ak ich nahneváš neprávom, vedia ti to dvakrát horšie vrátiť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.