Žena v červenom tričku si zakrýva oči

Hoci leto so sebou zväčša prináša svoje jedinečné energie a možnosti, existujú niektoré znamenia zverokruhu, ktoré si ho tento rok nebudú môcť užiť naplno. Čakajú ich totiž negatívne chvíle, ktoré ich trochu potrápia. Budeš mať takúto smolu aj ty?

Baran

Toto leto môže priniesť výzvy v oblasti emocionálneho a osobného rastu. Možno sa ocitneš vo vzťahoch, ktoré budú veľmi náročné a nemusia mať pozitívny dopad na tvoje duševné zdravie. Daj si preto pozor na manipulátorov.

Taktiež by si mala kontrolovať svoje emócie, pretože môžeš povedať niečo, čo budeš ľutovať. Horoskop hovorí o tom, že sa v rodine môže objaviť konflikt, ktorý pokazí náladu na dlhé týždne a práve ty budeš jeho tvorcom.

Znamenia ktoré sa sklamú
zdroj: Unsplash/Hanna Postova

Lev

Teba môžu potrápiť nepríjemnosti v oblasti financií. Je možné, že sa ocitneš v chúlostivej situácii, kedy si budeš musieť od niekoho požičať, pretože zostaneš bez práce alebo sa kvôli svojmu správaniu dostaneš do vážnych problémov. Dávaj si pozor na stávkovanie alebo na unáhlené nákupy.

Nie je dokonca vylúčené ani to, že ťa niekto okradne alebo sa ti vláme do bytu. Dávaj si preto pozor na svoje osobné veci, lebo vybavovanie nových dokladov je to posledné, čo chceš počas leta riešiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy