Vitaj v roku 2021! V prvom rade ti chceme popriať, aby bol tento rok lepší než bol rok 2020. Pre niektoré z vás máme navyše dobrú správu – na obzore je nová láska! 

Tento rok sa bude vo vzťahoch mimoriadne dariť štyrom znameniam. To však neznamená, že ostatné znamenia sa budú rozchádzať alebo nenájdu nikoho nového. Týmto štyrom však mimoriadne prajú hviezdy, preto by mali mať oči poriadne otvorené, aby svoju šancu nepremeškali.

Blíženci

Blížencov čaká v novom roku veľa práce, kvôli ktorej nemajú čas na osobný život a hľadanie novej lásky. Preto by mali nájsť vo svojom živote rovnováhu. Okrem financií by im malo záležať aj na svojom osobnom šťastí. Mali by viac času tráviť so svojimi blízkymi a priateľmi.

Aj keď lásku hľadať nebudú, prekvapí ich a nájde si ich sama. Musia však mať oči otvorené, aby takúto príležitosť neprehliadli.

Rak

Láska tento rok čaká aj na Raka, ale musí sa veľmi snažiť, aby o ňu neprišiel. Musí sa naučiť, že vzťah nie je len o braní, ale aj o dávaní. Inak cit na druhej strane ochladne a tak rýchlo, ako láska vzplanula, môže aj vyhasnúť.

Ak však bude vzťah rovnocenný, čaká ho krásna láska ako z romantických filmov.

Kozorožec

Kozorožec nájde svoju lásku tiež, ale bude si musieť dávať veľký pozor. Vo svojom okolí bude mať falošných ľudí, ktorí ho budú chcieť využiť a môžu to skúsiť práve „láskou“. Mal by si preto dávať pozor na to, komu sa otvorí a komu bude dôverovať.

Ak si však bude istý, že nová láska má čisté úmysly, nájde skutočné šťastie. Vyzerá to dokonca na toho pravého, s ktorým prežije celý život.

Ryby

Pre Ryby bude rok 2021 naozaj zlomovým. Nielen že objavia zmysel svojho života, ktorý ich skutočne naplní šťastím, ale na svojej ceste natrafia aj na lásku života. Ich život bude konečne naplnený a budú mať pocit, že všetko je presne tak, ako má byť.

Pozor však na neprajníkov, ktorí len ťažko doprajú úspech niekomu inému.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.