Pexels/Yan Miranda

Ako sme už niekoľkokrát spomínali, v živote má všetko svoje výhody aj nevýhody. Po znameniach, ktoré si tento mesiac nájdu vzťah, ti prinášame výber znamení, ktoré zažijú opačnú situáciu. Na konci roka ich čaká rozchod.

Baran

Vodca v znamení Barana to má v živote ťažké. Často sa musí vedieť rozhodovať o rôznych dôležitých veciach ešte skôr, než ich dokonale pochopí. Tento človek zažije jednoznačne najťažší december za svoj život. Pokiaľ je vo vzťahu, pravdepodobne ho čaká rozchod. Kvôli jeho vášnivosti a impulzívnosti nemusí odolať pokušeniu, ktoré príde v podobe nového človeka. Neznamená to okamžitú neveru, no Baran k nej má blízko.

Mal by si zachovať čistú hlavu a nepúšťať sa do podvádzania hneď. Hovorí sa, že nevera je len vedľajším efektom neriešeného problému vo vzťahu. Na základe tejto myšlienky by sa mal rozhodnúť, čo ďalej.

Škorpión

Vášnivý Škorpión má veľa tajomstiev, ktoré práve v decembri vyplávajú na povrch. Kvôli nim sa mu môže pokaziť vzťah, pretože sa nezachová úprimne a všetko bude popierať. Tajomstvá sú vo vzťahu potrebné, no všetko má svoje hranice. Nemal by skrývať veci, o ktorých má vedieť aj jeho partner. Keď príde na to, že Škorpión nie je vo vzťahu úprimný, bude zle.

Dôjsť to môže až tam, že jeho milovaná osoba vysloví slová ako pauza, odlišné názory a rozchod. Hoci bude Škorpión zdrvený a nepochopí, prečo sa to stalo práve jemu, neskôr si všetko uvedomí. Keď klamal a nedokázal byť čestný, nebol to ten správny vzťah.

Váhy

Myslíš si, že človeka v znamení Váhy nevyvedie nič z rovnováhy? Si na omyle. Pokojné duševné zdravie mu nabúra rozchod, ktorý môže očakávať na konci roka. Sviatky tak prežije už ako single osoba. Podobne ako aj pri znamení Blížencov, aj u Váh sa môžu prejaviť „dve duše“, ktoré sa rozchádzajú v názoroch. Rozchod môže zapríčiniť práve nerozhodnosť tohto znamenia.

Človek v znamení Váh by si mal ujasniť, čo vlastne chce – či chce byť slobodný a užívať si alebo mať vzťah a záväzky. Partner by však na neho nemal tlačiť, pretože výbušnosť Váh môže spôsobiť, že mu zlomí srdce krutým spôsobom.

Vodnár

Štvoricu znamení uzatvára Vodnár, pretože aj on bude mať koniec roka ťažký. Nemá rád, ak mu niekto rozkazuje a hovorí mu, čo a ako má robiť. Najlepšie sa mu pracuje vtedy, keď môže robiť sám, nie v kolektíve. To isté pociťuje aj vo vzťahu – nedokáže sa zžiť s osobou a byť s ňou „jedno telo a jedna duša“.

Práve to je najhlavnejší dôvod toho, prečo ho čaká rozchod. Dlhodobý vzťah nie je zatiaľ pre neho. Keď bude pripravený o všetko sa deliť, vtedy príde niekto, do koho sa skutočne zamiluje. Zatiaľ mu vyhovuje, keď môže byť sebecký. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy