Žena v červenom klobúku

Február sa väčšinou spája s romantikou a srdiečkami, pretože nás 14. čaká sviatok všetkých zamilovaných. Tento mesiac ale nemusí byť pozitívny a priaznivý pre všetkých. Niektoré znamenia zverokruhu totiž čakajú aj problémy vo vzťahu.

V niektorých prípadoch pôjde len o menšie nedorozumenia, ktoré sa dajú ľahko vyriešiť, no február prinesie aj rozchody a zlomené srdcia. Chceš vedieť, či niečo z toho hrozí aj tebe?

Koho čakajú problémy vo vzťahu?

Býk

Žiaľ, práve ty budeš jedným zo znamení, ktoré v blízkej dobe čaká rozchod spojený so zlomeným srdcom. Upozorňovali sme ťa na to už v našom predošlom článku. Už dlhšie vám to neklape tak, ako by si chcela a cítiš, že to nie je v poriadku.

Nerozídete sa ale v zlom, môžete dokonca ostať kamarátmi. Aj keď by si mu mohla urobiť veľkú scénu, radšej to ukončíte ako dvaja dospelí, ktorí si povedia, čo vám nefungovalo a priznáte svoje chyby. Chvíľu ale bude trvať, kým sa z toho dostaneš.

Jeho bývalá ho chce späť
zdroj: Pexels/Alena Darmel

Panna

Február sa bude niesť v znamení hádok a nedorozumení, ale dokážete to, našťastie, ustáť. Vďaka nezhodám si aspoň vyriešite veci, s ktorými nie ste spokojní a váš vzťah bude fungovať o čosi lepšie.

Možno sa dozvieš od svojej polovičky veci, ktoré ťa trochu sklamú, ale aspoň budeš môcť zapracovať na tom, aby si ich viac nerobila.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy