Žena skočila na muža

Nielen ženy sú nevyspytateľné a občas mystické bytosti. Rovnako, a niekedy aj viac, to platí i u opačného pohlavia. Existujú totižto veci, s ktorými sa nám muži nepriznajú vôbec alebo len veľmi málokedy. Niekedy by sme však o nich predsa len rady vedeli, však?

Niektoré možno len tak zo zvedavosti, iné zase preto, aby sme sa vzájomne dokázali pochopiť ako partneri, priatelia alebo manželia. Pretože nie iba my, ženy, máme častokrát náladu typu „nám nič nie je“ a pritom naša polovička veľmi dobre vie, že nám čosi „sedí na nose“. Deje sa to aj u mužov a poniektoré tento stav poznáme veľmi dobre.

Sú však situácie, kedy sa zamyslíme nad tým, aké veci nám napríklad muži nášho života nepovedia. O niektorých vieme priamo od nich, a preto sa o nich s tebou veľmi rady podelíme.

Veľký životný krok s partnerom
zdroj: Pexels/Radu Florin

S akými vecami sa nám muži nikdy nepriznajú?

Nepriznajú strach

Áno, aj oni ho majú. Niet človeka, ktorý by nemal z niečoho obavu. Nech je to čokoľvek, naozaj nám o tom nepovedia. Neradi totižto prejavujú svoju slabosť. Niekedy môže ísť pritom naozaj o banálnu vec, no radšej si budú držať jazyk na uzde. Podobne je to aj s pocitmi, ktoré sa snažia nenápadne skrývať taktiež.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieDating