muž a žena sa hádajú
Pexels/Vera Arsic

Skús to a uvidíš, že aj tie negatívnejšie veci, ktoré robí, sa dokážu často vyriešiť aj bez zbytočnej hádky. Tak ako ho dokážeš kritizovať, rovnakým spôsobom to môžeš spraviť aj v tom druhom smere – pochváliť ho.

Slovíčko „nič“ nechápu

Ver, že slovné spojenie „nič mi nie je“ ich nedokáže vytočiť viac ako čokoľvek iné. Muži to na nás priam až neznášajú. Poznáš túto vetu aj ty, však? A navyše sa ešte urazíme. O problémoch je potrebné komunikovať a rovnako aj o tom, čo ťa nahnevalo.

Nabudúce sa radšej vyjadri a zistíš sama, že tie dva dni, kedy ste spolu nekomunikovali boli zbytočne stratené. Navyše, muži to, že nám akože nič nie je absolútne neriešia, preto nečakaj, že za tebou bude v tomto prípade dobiedzať.

 

Muži najviac neznášajú faloš a pretvárku

Áno, aj o tejto vlastnosti žien sa muži vyjadrili ako o tej, ktorú naozaj v láske nemajú. Práve oni sú tými, ktorí sú častokrát priami a očakávajú to aj od žien. Muži sú radi, ak majú pri sebe krásnu ženu, to bez pochýb. Mnohí v nás hľadajú častokrát nielen tú vonkajšiu, ale i vnútornú. Klamstvá a pretvárka vyjdú najavo takmer vždy a vtedy sa od žien zvyknú vzdialiť viac, ako si si možno myslela.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating