muž a žena sa hádajú
Pexels/Vera Arsic

Nie všetci muži sú rovnakí a nie je tomu inak ani v tomto prípade. Sú takí, ktorí nám na rovinu povedia, čo sa im na nás alebo našom správaní nepáči. No jestvujú aj také typy, ktoré budú o tom radšej mlčať. Podobne je to aj na našej strane a ako my ženy nemáme rady niektoré veci, ktoré naše polovičky robia, to isté sa deje aj u nich. Poniektoré priam neznášajú a práve tie ti predstavíme. 

Samozrejme, každý sme nejaký a niet na tomto svete človeka, ktorý by bol bez chyby. Partnerstvo je aj o tom, že sa vzájomne dopĺňame. Existujú však veci, ktoré nás na našich drahých zvyknú niekedy vytočiť viac ako dosť a nie je tomu inak ani u nich. Pre pokojnejší partnerský život ti však dnes prezradíme, čomu sa vyvarovať. Budeš tak minimálne o krok vpred. Mala by si sa zamerať radšej na romantické gestá, ktoré vzťah vyživujú, písali sme o nich v článku, ktorý nájdeš po kliknutí TU.

4 veci, ktoré na nás muži doslova neznášajú

Prepieraním minulosti ich iba otravuješ

Každý ju máme nejakú, a aj preto by si sa mala vo vzťahu zaoberať prítomnosťou a spoločnou budúcnosťou. Možno si to neuvedomuješ, ale muži sa naozaj neradi vŕtajú v minulosti. Tieto veci skôr uzatvárajú a veľmi neradi sa k nim vracajú. Ruku na srdce, niečo pozitívne na tom bude. Nemá význam vracať sa späť. ak môžeme smerovať ďalej.

Neznášajú počúvať neustálu kritiku

Robí to takmer každá z nás. A mala by si si na to dať pozor aj ty. Samozrejme, že je úplne prirodzené mať na toho svojho nejaké požiadavky a o chybách komunikovať. Avšak, žiadna z nás by nemala zabúdať aj na tie pozitívne veci, ktorými nám náš partnerský život obohacujú.

https://www.instagram.com/odzadu.sk/

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating