Muž a žena pri západe slnka
instagram/lostitalianos

Rozchody bývajú ťažké. Ale predsa vieme rozdeliť ľudí do dvoch skupín – jedna to znáša v celku OK a tá druhá si jednoducho nechce priznať, že je čas ísť a žiť ďalej bez svojej polovičky. Dnes ti prinášame znamenia zverokruhu, ktoré znášajú ťažko rozchody. Inak, do akej skupiny sa radíš ty?

Pre tieto znamenia je zložité priznať si, že to jednoducho neklape. Preto je pri nich dôležité voliť vhodné slová, ktoré ešte viac neprilejú do ohňa. Samozrejme, čas je liekom, no oni potrebujú toho času oveľa viac.

Býk

Toto znamenie, respektíve človek narodený v znamení býka, potrebuje možno viac času na vyliečenie srdca, ako by si tipovala. Problém je v tom, že aj začínajúci vzťah vidí ako niečo na celý život. Ale niekedy to jednoducho nevyjde. Lenže býk túto myšlienku neberie do úvahy. Keď on to tak vážne vníma, očakáva to aj od druhej strany. Potom sa môže stať, že sa stretne s pravdou a tá bolí.

Rak

Keď milovať, tak celým srdcom. Nedáva sa do vzťahu s vedomím, že to má skončiť. O to viac ho bolí, keď nakoniec zistí, že lásky je veru koniec. Po rozchode sa dlho spamätáva a určite do nového vzťahu len tak ľahko nevhupne. A to je možno i dobré, má tak priestor pre seba a čas zistiť, čo vlastne teraz od života chce.

Ryby

Posledné znamenie, ktoré uzatvára tento zoznam, sú Ryby. Ako predošlé, i toto znamenie ťažko znáša rozchod. Možno preto, lebo si idealizuje vzťahy a niekedy nestojí pevne nohami na zemi, ale lieta v oblakoch. Film je film, život zas život. Očakávať, že ryby rozchod nikdy nezažijú je hlúposť. Niekedy vyjde vzťah, niekedy naopak nie. Ale, radšej byť sám ako s niekým, s kým to nemá zmysel.

Ak aj ty patríš náhodou medzi ľudí, ktorí nezvládajú rozchody, hlavu hore. Nevydarený vzťah neznamená koniec. Práve naopak, je to nový lepší začiatok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy