Unsplash/Chermiti Mohamed

Nájsť dnes niekoho, komu by si mohla dôverovať, je ťažké. Niektoré znamenia zverokruhu sú falošné a spoľahnúť sa na nich nedá. Pri niektorých to však platí presne naopak. Môžeš im veriť, pretože ťa len tak nezradia, ani nesklamú.

Ktoré znamenia to sú? Sú tvoji najbližší alebo priatelia narodení práve v týchto troch znameniach? Ak áno, máš to vyhraté, pretože si obklopená tou najlepšou spoločnosťou. Muselo by sa stať niečo hrozné, aby ťa niekto z nich sklamal alebo podviedol.

Panna

Panna potrebuje vo svojom živote poriadok. To sa týka aj jej vzťahov. Je spoľahlivá, čestná a to, čo povie, je naozaj pravda. Niektorí ľudia s nimi môžu mať problém, pretože sa im nemusí páčiť úprimnosť. Panny však nedokážu klamať a zahryznúť si do jazyka. To, čo si myslia, povedia aj nahlas.

Panny sú tiež dochvíľne. Ak sa s niekým dohodneš na konkrétnom čase, je viac než pravdepodobné, že tam Panna dorazí ešte skôr ako ty.

Býk

Medzi dôveryhodné znamenia patrí jednoznačne aj Býk. Síce nedokáže byť tak úprimný ako Panna a niekedy si svoje myšlienky necháva pre seba, je rozhodný a spoľahlivý. Ak sa na niečom dohodnete, môžeš sa spoľahnúť, že sa to splní.

Býk býva niekedy trochu výbušný a ťažšie ovláda svoje emócie. Od svojich priateľov očakáva, že budú vedieť, čo sa s ním deje a pomôžu mu. To im potom kedykoľvek oplatí.

Vodnár

Pre Vodnára je priateľstvo veľmi dôležité. Tak, ako očakáva, že sa môže spoľahnúť na svojich priateľov, sa ty môžeš spoľahnúť na neho. Je však veľmi objektívny a férový. Ak niečo vyvedieš, bude ti kázať o tom, ako si pochybila.

Vodnár sa však nerád prispôsobuje a necháva zatlačiť do kúta. Nemôžeš preto na neho naliehať.

Viac z kategórieHoroskopy