Pozor na zdravie

Jeseň bude za chvíľu v plnom prúde a spolu s ňou čoraz chladnejšie počasie. To, že sa musíme obliekať teplejšie, užívať vitamíny a ešte viac sa starať o svoje zdravie než v lete, je jasné každému. Avšak tieto 3 znamenia zverokruhu by si mali dávať extra pozor na zdravie a nie len v chladnejších mesiacoch, ale stále.

Váhy  

Váhy by sa mali zamyslieť, akú rolu hrá alkohol v ich živote. Pokiaľ ich vôbec nezaujíma alebo si ho dajú len príležitostne, tak je to super. Ale pokiaľ ho užívajú častejšie, tak by si mali veľmi dobre premyslieť, či im to za to stojí. Pretože ich achillovou pätou je práve pečeň.

Zdravie pečene však nezávisí len od užívania alkoholu, ale aj od stravy. Takže zdravá strava je pre toto znamenie veľmi dôležitá. Počas jesenného a zimného obdobia by mali Váhy nosiť správne zvolené teplé oblečenie, ktoré im zakryje kríže a brucho.  

Škorpión 

Škorpión sa považuje za jedno z najodolnejších znamení voči chorobám. Avšak jeho zdravie závisí od jeho pitného režimu. Aby bol Škorpión aj naďalej taký energický, odolný voči chorobám a aktívny, musí piť dostatočné množstvo vody, obzvlášť počas chladnejšieho obdobia, keď väčšinou pijeme len teplý čaj a kávu. Je to veľmi dôležite, pretože ho v opačnom prípade zastihnú problémy so žalúdkom.  

Ryby   

Pozor na zdravie by si mali dať aj Ryby, ktoré sa považujú za najviac náchylné znamenie voči rôznym chorobám. Majú slabší imunitný systém, a preto sa na nich nalepí každý bacil. Najčastejšie sa stáva, že Ryby sa nenakazia sami od seba, ale od ľudí, ktorí sú okolo nich.

Aby Ryby mohli zlepšiť svoj imunitný systém a zabrániť ochoreniam, musia užívať správne zvolené vitamíny, v žiadnom prípade nezanedbávať spánok a starať sa o svoju hygienu. Napríklad, častejšie používať dezinfekciu a po návrate domov ihneď si umyť ruky. Je to základ, ale veľa ľudí to totiž zanedbáva.   

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy