Leto prišlo rýchlejšie, než sme čakali. Počas týchto dní sa tieto 3 znamenia spriatelia a prežijú spolu nezabudnuteľné leto plné dobrodružstiev. Čakajú na ne výzvy a adrenalín.

Tieto znamenia sú veľmi spoločenské, zvedavé a milujú zábavu. Leto je ich obľúbeným obdobím, preto sa nemôžeš čudovať, že sú stále šťastné a veselé.

Blíženci + Váhy + Vodnár

Blíženci

Človek v znamení Blížencov sa môže cez leto nudiť, pretože má veľa voľného času. Potrebuje byť neustále aktívny a niečo vytvárať. Ak nemá dostatok priestoru pre svoju kreativitu, môže byť na ostatných nepríjemný.

Vďaka Váham a Vodnárovi zažije bláznivé leto, ktoré nebude vôbec nudné. Každú voľnú chvíľu budú chodiť na výlety do miest, ktoré Blíženec ešte nevidel. Blíženca čaká aj veľa sebazapierania, pretože turistiky, ktoré zažije, budú náročné.

Váhy

Človek, ktorý sa narodil v znamení Váhy, má zmysel pre pokoj, racionalitu a harmóniu. Vníma všetko 2x viac, než obyčajný človek a veľmi mu záleží na detailoch. Chce mať všetko naplánované do poslednej bodky, pretože ak nie, cíti sa veľmi neistý. Napriek tomu, že často vyzerá spokojne a vyrovnane, mnohokrát to nie je pravda a nosí masku.

Leto prežije v spoločnosti Blíženca a Vodnára, s ktorými si nájde spoločnú reč a nebudú ticho. Objavia veľa originálnych festivalov a podujatí, ktoré budú zadarmo (alebo za symbolický poplatok) a nebudú sa opakovať.

Vodnár

Vodnár je znamenie, ktoré miluje spoločnosť a tancovanie. Tento človek nepozná prekážky a vôbec sa nehanbí. Všetky súťaže, na ktoré sa prihlási, vyhrá s noblesou a šarmom. Svoje hodnoty drží vysoko a je samotár, preto všetkých prekvapí, keď sa spriatelí s Blížencom a Váhami.

Leto v trojici ešte Vodnár nezažil, no všetko je raz prvýkrát. Spolu sa pozrú na majestátne hory, nevynechajú žiadny večerný bar a budú veľa stanovať. Vodnára vždy lákalo spať v prírode, preto sa tomu nebude brániť (ako bonus bude to, že v diaľke budú počuť koncert a folkové pesničky).

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.