Pexels/cottonbro

Nový rok neprinesie len lásku, pokoj a radosť. Mnohým ľuďom prinesie aj negatívne myšlienky a starosti. Práve tieto znamenia vykročia do roku 2022 s hádkami, ktorých sa nebudú vedieť len tak zbaviť.

Baran

Dravý Baran vôbec neskrýva to, že sa rád háda. Dalo by sa tvrdiť, že hádky vo svojom živote potrebuje, pretože ho udržujú na žive a v strehu. Keď je všetko pokojné, nie je vo svojej koži, pretože sa nič nedeje a nudí sa. Aspoň raz za čas sa musí s niekým pohádať, aby si dokázal svoju silu, impulzívnosť, temperamentživelnosť.

V roku 2022 sa môže pripraviť na veľa hádok, pretože jeho názory nie sú len tak pre každého. Prospelo by mu však, keby si vypočul aj druhú stranu. Jeho dynamika a vodcovská povaha sa nad týmto nikdy nezamýšľala, no práve teraz je ten ideálny čas, ak nechce zvyšok roka stráviť hádaním sa.

Škorpión

Vášnivý Škorpión je rád, ak môže slobodne vyjadrovať svoje názory. A naopak neznáša, keď ich musí v sebe dusiť, len aby bol „dobrý“ a neodvrával. Bohužiaľ, tieto situácie budú u neho v roku 2022 veľmi časté, preto môže očakávať hádky. Vo svojich názoroch je nekompromisný a nezaujíma ho, čo si o ňom druhí myslia.

Veľmi jednoducho sa tak poháda aj s najlepším priateľom či s partnerom. Keď bude chcieť nezhody urovnať, mal by si zahryznúť do jazyka a neškriepiť sa donekonečna o svojej pravde. Aj Škorpión sa mýli. Správanie „dobrého“ chlapca by si mal osvojiť čím skôr.

Strelec

Posledným znamením je Strelec, pretože jeho nemôžeš prehliadnuť. Má silný hlas, a keď s niečím nesúhlasí, patrične to dá najavo. Jeho veselá, dobrá a hravá stránka povahy má svoje muchy. Tak, ako dokáže byť milý a láskavý, dokáže byť krutý a zlý.

V roku 2022 by si mal dávať pozor na zbytočné nedorozumenia s ostatnými, pretože sa veľmi ľahko môže stať, že spadne do kolotoča negatívnych myšlienok, ktoré ho pripravia aj o dobrých a blízkych ľudí. Keď sa totiž raz Strelec začne hádať, neprestane dovtedy, dokým ostatní neuznajú, že má pravdu. A to nie je pre každého.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy