Priateľstvo medzi dvoma ženami

Získať nové priateľstvo je v dospelosti oveľa ťažšie ako napríklad počas detstva alebo školských čias. O to viac si ho vážime a staráme sa, aby nám vydržalo. Pre tieto 3 znamenia zverokruhu bude rok 2023 naozaj úspešný, pretože takúto spriaznenú dušu naozaj spoznajú. 

Chceš vedieť, či sa pošťastí aj tebe? V tom prípade určite čítaj ďalej. A ak sa medzi týmito znameniami nachádzaš, neber novú priateľku alebo priateľa ako samozrejmosť. Takýmto prístupom by si o nich mohla veľmi ľahko prísť.

Blíženci

Ty spoznáš novú priateľku počas svojho bežného dňa. Môžete na seba naraziť napríklad v obchode alebo v MHD, preto by si mala mať oči na stopkách. Ak sa ti niekto prihovorí, neodvrkni hneď s tým, že nemáš čas alebo záujem. Nikdy nevieš, kedy ťa osloví práve tvoja spriaznená duša. Je možné, že jedna z vás bude potrebovať pomoc a práve tá druhá podá pomocnú ruku. Bude to doslova čarovné.

Škorpión

Počas tohto roka ťa čaká viacero cestovateľských dobrodružstiev a práve na svojich cestách môžeš natrafiť na niekoho, s kým si vybuduješ priateľstvo. Vďaka tomu možno nájdeš parťáka aj na tvoje ďalšie výlety. Budete si spolu naozaj rozumieť, niekedy dokonca aj bez slov. Takéto niečo zažiješ možno len raz za život.

Kozorožec

Tvoj numerologický horoskop na tento rok ti praje v oblasti vzdelania. Určite by si sa mala prihlásiť na nejaký kurz či workshop, pretože práve tu natrafíš na svoju spriaznenú dušu. Keďže budete mať rovnaké záujmy, postupom času zistíte, že toho máte spoločné viac, ako by ste si mysleli. Stane sa z vás nerozlučná dvojica, ktorá bude navyše pracovať aj na zlepšovaní svojho života.

Ak si sa nenašla v tomto článku, nezúfaj. Čo ak ťa čaká ešte niečo lepšie? Možno patríš k znameniam zverokruhu, ktoré do konca roka 2023 pokoria svet. Odpoveď nájdeš v našom predošlom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy