Vzťah by mal byť predovšetkým o kompromisoch, no v niektorých pároch to jednoducho nefunguje a jeden z dvojice sa cíti nadradený. Správa sa preto sebecky, myslí predovšetkým na seba a svoje záujmy kladie pred potreby svojej polovičky. 

Tieto tri znamenia podľa zverokruhu majú dokonca vyššie predpoklady na to, že vo vzťahu sa budú správať sebecky. Ak si ty alebo tvoj frajer jedným z týchto znamení, mali by ste si dávať väčší pozor na to, aby sa váš vzťah nezačal uberať nesprávnym smerom.

Baran (21.3. – 20.4.)

Barani majú dynamickú, divokú a aktívnu povahu s túžbou presadiť svoju vlastnú osobu. Sú to prirodzení vodcovia, ktorí vedia čo chcú dosiahnuť a idú si rovno za tým. No práve to, že chcú všetko dosiahnuť čo najrýchlejšie, môže spôsobiť, že myslia predovšetkým na seba a svoje ciele, no na svoju polovičku zabúdajú.

zdroj: Photo by Vera Arsic from Pexels

Strelec (23.11. – 21.12.)

Strelci sú rodení dobrodruhovia, ktorí milujú spoznávanie nových vecí a nič ich nedokáže len tak ľahko zastaviť. Často bývajú arogantní, impulzívni, povýšeneckí a namyslení. Túžia po slobode, preto nemajú radi hranice, ktoré by ich obmedzovali. Práve kvôli tomu vznikajú konflikty vo vzťahu, ktoré môžu viesť aj k rozchodu.

Lev (23.7. – 22.8.)

Levy bývajú často samotári, ktorí si chcú žiť vlastným životom bez toho, aby sa podriaďovali niekomu inému. Správajú sa namyslene, sebaisto, egoisticky až panovačne, čo môže byť náročné pre ľudí v ich okolí. Svojich blízkych síce levy vrelo milujú, no najväčší obdiv prejavujú aj tak ku svojej osobe. Levy bývajú veľmi citlivé na svoje ego, preto ich je veľmi jednoduché uraziť, a tak môžu vznikať vo vzťahu rôzne konflikty.

Zdroj: astrostyle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.