Photo by freestocks.org from Pexels

Každý človek je niečím iný. Inak vníma svet okolo seba, inak vníma a prežíva situácie, ktoré v jeho živote nastali. Niekto je rodený optimista, niekto pesimista. To sa len tak ľahko nezmení, človek to už má v sebe. Závisí to aj od znamenia, v ktorom sa narodil. Práve to vie o človeku povedať naozaj veľa. Pozri sa, ktoré 3 znamenia patria k tým, ktorým slovo depresia nie je cudzia, a na svet majú optimistický pohľad málokedy.

Rak

Raci sú všeobecne veľmi láskaví a citliví ľudia, ktorí sa upínajú na svojich blízkych. Na jednej strane je to dobré, no na tej druhej je to predpoklad toho, že je ich veľmi ľahko možné sklamať. Veci si berú príliš k srdcu, a tak im zlá nálada či depresia častokrát zavíta do života.

Majú sklony k sebadeštrukcii, takže si neuvedomujú, že si tým sami ubližujú. Väčšinou sa na svet pozerajú cez ružové okuliare, a keď zistia pravdu, ktorá sa im nepáči, bývajú sklamaní. Najčastejšie bývajú v depresii vtedy, ak majú pocit, že nemajú svoj život pod kontrolou.

Ryby

Ľudia narodení v tomto znamení bývajú zo všetkých najdepresívnejší. Celý život zo seba robia mučeníkov a myslia si, že všetko zlé padá na nich. Občas to s realitou nemá ani nič spoločné, no aj tak majú potrebu tváriť sa ublížene, len aby ich niekto ľutoval. Nemajú realistický pohľad na svet, a to je dôvod, prečo veria, že všetko zlé sa deje iba im.

Škorpión

Škorpión je znamenie, ktoré vníma všetky vplyvy okolia a svoje pocity veľmi intenzívne. Ľudí v tomto znamení preto hlboko ovplyvňujú veci, ktoré ich trápia. Najviac zo všetkých sú to vzťahy, ktoré ak nefungujú, dostanú ich do depresie. Ak sa cítia opustení a nemilovaní, je to cesta k preplakaným nociam.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy