November nie je len o zlatistých listoch a dlhých prechádzkach prírodou. Niekomu prinesie aj rozchod, ktorý bude veľmi bolestivý, no na druhej strane naozaj potrebný.

Tieto ženské znamenia majú najväčšiu pravdepodobnosť toho, že sa s nimi ich partneri rozídu.

Lev

Ženu v znamení Leva láka skúšať stále niečo nové. Je ovládaná túžbou žiť život podľa vlastných pravidiel, čo sa jej partnerovi nepáči. Aby toho nebolo málo, táto žena musí mať všetko pod kontrolou – či už rodinu, prácu alebo vzťah.

Jej partner sa často cíti ako panáčik, ktorý sa len pohybuje podľa toho, ako chce ona. Vydržal to s ňou dosť dlho, preto je rozchod najlepšie riešenie. Byť „bábka“ vo vzťahu nie je zdravé pre žiadneho človeka.

Strelec

Túto ženu nemôže žiadny muž prehliadnuť. Rada sa smeje nahlas, je vtipná a navyše je aj veľmi šarmantná a má zmysel pre detail. Na konci novembra môže byť svojmu partnerovi neverná. Pokiaľ by mu to však nepovedala, neprišiel by na to.

Avšak, je veľmi úprimná a z nevery by ju hrýzlo svedomie. Keď sa to reálne stane, prizná sa. Rozchod bude jediné východisko z tejto situácie. Ak si teda narodená v znamení Strelca, dávaj si pozor na zlé chodníčky. Zakázané ovocie možno chutí najlepšie, ale po čase bude trpké…

Ryby

Citlivá žena v znamení Ryby prežíva vzťah naozaj do hĺbky. Hrozí jej však rozchod, pretože sa neustále snaží viesť dokonalý život, ktorý sa v realite nedá udržiavať. Keď to prekročí všetky hranice, priateľ nebude mať inú možnosť, než jej dať ultimátum.

Buď si uvedomí, že život je práve o tých nedokonalostiach, hádkach a udobrovaní, alebo sa s ňou rozíde a už sa nikdy neuvidia. Je len na nej, aká bude budúcnosť ich vzťahu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.