Ženské znamenia

Určité veci sa v živote nedajú naučiť. Napríklad to, ako byť dobrou kamoškou. Takou, ktorá je pre iné vždy podpornou silou, takou, ktorá vie, ako podať pomocnú ruku. A robí to bez zaváhania. Môžeš ňou byť len ak to máš v povahe. Presne také sú nasledujúce ženské znamenia.

Ak si sa narodila v jednom z nich, budeš pravdepodobne tá osoba, ktorú majú vo svojom okruhu iní veľmi radi. A ešte lepšie je, ak aspoň jednu z nich máš za priateľku ty sama.

Váhy

Ženy narodené v tomto znamení patria k najpriateľskejším ľuďom vôbec. Sú citlivé, veľmi dobre počúvajú a snažia sa poradiť najlepšie, ako vedia. Zároveň majú veľký zmysel pre spravodlivosť, takže nikdy nikomu nekrivdia. Ich dobré srdce nedovolí priateľom odmietnuť pomoc, svedomie by ich zožralo.

Sú to ženy, ktoré majú dar reči a vždy vedia, ako zvoliť správne slová. Ich empatia zaručuje, že podporia kamarátku presne tak, ako to potrebuje, i keď by si mysleli opak.

Sestry hľadia do neznáma
zdroj: Unsplash/Ignat Kushanrev

Rak

„Račica“ je veľmi lojálna priateľka. Je to citlivý človek, ktorý má rodinu a priateľov na prvom mieste, preto sa vždy snaží všetkým vyhovieť. Nikdy nepovie nie a pomoc druhým uprednostní aj pred vlastnými potrebami.

Je pre ňu typické také „mamičkovské“ správanie, vďaka čomu sa o priateľky naozaj zaujíma a nedovolí, aby boli na dne, ak im môže pomôcť. Pri rozhovore povie to, čo si naozaj myslí, pretože nedokáže klamať.

Kozorožec

Tieto ženské znamenia dopĺňa aj Kozorožec, no pozor na ňu. Medzi jej priateľskou povahou a falošnosťou je totiž tenká hranica. Ona je ten typ kamošky, ktorý sa vždy usmieva, môžeš si s ňou pokecať, bude ťa slovami podporovať, no činy budú už slabšie.

Ak od nej niečo potrebuješ a požiadaš o to, tak to dostaneš. Je to skvelé, keď ju máš vo svojom okolí, no akonáhle by ste boli až príliš dobré priateľky, mohla by si zistiť, že za svoju pomoc a podporu ťa chce mať pod kontrolou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy