Žiadna z nás nie je veštica a vopred nevie, že z toho fešáka, čo nám pomotal hlavu, sa jedného dňa vykľuje poriadny debil. Ak by sme to tušili, predišli by sme mnohým vzťahom, ktoré nám vzali iba čas a energiu. Pravdou je, že v prvé týždne vzťahu, keď máme za sebou len niekoľko stretnutí, ktoré vyústili do niečo „viac“, vidíme všetko ešte veľmi ružovo. No ak by sme sa zamysleli, všimli by sme si aj varovné znamenia.

Či už chceš odhaliť jeho dobré alebo zlé vlastnosti, ktoré sa môžu ukázať až časom, na začiatku by si sa mala zamerať na 3 veci, ktoré ti o ňom napovedia viac. Vieš, ktoré to sú?

Prvé týždne vzťahu sú kľúčové

Ako sa správa k iným ženám

Nie len vtedy, keď je reálne pri nich, ale aj vtedy, ak o nich pred tebou rozpráva. To, čo si o nich myslí, jeho poznámky i správanie odhalí, čo môžeš po čase od neho očakávať aj ty sama. Keď má povrchné hodnotenia, názory, ktoré sa ti veľmi nepáčia či chovanie anti-gentlemana, potom si nemysli, že sa k tebe bude správať inak.

Sleduj, aký má vzťah s mamou, sestrou, kamoškami a uvidíš, že keď to medzi vami bude vážnejšie, zapadneš k nim aj ty. Hovorí sa, že muž sa k žene správa ako ku kráľovnej vtedy, ak ho sama jedna vychovala.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.