Unsplash/Ryan Jacobson

Vytvoriť silný vzťah si vyžaduje odhodlanie a pracovitosť. Ak sa spoja dve znamenia, ktoré sú silné a kompatibilné, ich vzťah môže byť príkladom pre ostatných.

Tie najsilnejšie páry sú narodené v týchto znameniach.

Ryby + Kozorožec

Tento vzťah je najúspešnejší, pretože má všetko, čo by mal mať pravý vzťah. Žena, ktorá sa narodila v znamení Ryby, je citlivá a pri mužnom Kozorožcovi sa cíti chránená a v bezpečí. Ak sa spolu naučia komunikovať, nerozdelí ich nič. Tu platí staré, ale pravdivé, pravidlo, že pravá láska znesie všetko. Tieto dve znamenia si vedia veci vykomunikovať a nájdu kompromis v každej hádke a nedorozumení.

Strelec + Strelec

Ak sa stretnú rovnaké znamenia, väčšinou to neveští nič dobré, no pri Strelcoch to neplatí. Obe znamenia vedia čo chcú a vedia, čo od druhého môžu očakávať, pretože sa správajú rovnako. Túžia po slobode, no zároveň chcú mať pri sebe niekoho, s kým by mohli zdieľať úspechy a splnené ciele. Muž aj žena v tomto znamení sú naladení rovnako, takže sa vo vzťahu navzájom motivujú a nebrzdia. Je to silný vzťah, pretože presne takto by to malo fungovať.

Škorpión + Vodnár

Tento vzťah je z horoskopu najsilnejší. Kombinácia dvoch silných znamení prináša len úspechy, pretože obe znamenia majú dostatok energie a sily na to, aby zvládli všetky ťažké dni. Keď prekonajú prvý krízový rok, vytvoria dokonalý dlhodobý vzťah. Pre mnohých sú inšpiráciou, pretože poskytujú jasný dôkaz o tom, že to môže fungovať aj pri častých hádkach. V spálni im to funguje perfektne – obe znamenia sú vášnivé, preto sa nemusia obávať nudy.

Baran + Lev

Vzťah Barana a Leva má dobrú perspektívu, no obaja sa na začiatku musia vzdať mnohých vecí. To im však dodá silu, pretože všetko má svoju cenu a za niečo stojí. Ak by sa ničoho nemuseli vzdať a na vzťahu by nepracovali, nevydržalo by im to. Žena v znamení Barana vidí v Levovi dobrého otca, ktorý jej poskytne istotu v budúcnosti. Vie, že Lev sa o rodinu dobre postará a ženu nikdy neopustí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy