„Máj, ten lásky čas.“ Mesiac, ktorý je najčastejšie spájaný s láskou a svadbami je tu. Dnes to ale nebude o svadbách, ale akte, ktorý im predchádza. Včera večer som mala slabú chvíľku a narazila som na Youtube na pár fakt pekných žiadostí o ruku, s ktorými sa chcem s tebou podeliť.

Ide o žiadosti, ktoré sú na YT už dlhšiu dobu, takže si ich možno aj zaregistrovala a ak nie, tak ťa zaručene dojmú a minimálne aj rozplačú. Vybrala som 3 najsledovanejšie žiadosti a na záver dva zostrihy z viacerých zásnub. Prichystaj si vreckovky a poďme na to.

8. januára 2015 sa Jennifer chystala na svoju narodeninovú oslavu, keď jej do izby prišla jej sestra s obrovským narodeninovým prekvapením…

V stredu 23. mája 2012 povedal Isaac svojej priateľke, aby prišla k jeho rodičom na večeru. Keď dorazila, Isaac poprosil svojho brata, aby ju posadil na zadné sedadlo Hondy CRV a dal jej slúchadlá… „chcel som jej pustiť pesničku“, tvrdí Isaac.

Matt povedal svojej priateľke Ginny, že v sobotu musí ostať v práci dlhšie, takže Ginu musí zobrať do kina jej brat Charlie. Keď však začali titulky, Ginny započula známy hlas. Jej priateľ jej prichystal obrovké prekvapenie. Celé požiadanie o ruku nájdeš vo videu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.