Jeseň, pochmúrne počasie a blížiaci sa Halloween naznačujú, že mnoho fanúšikov kultovej ságy Harry Potter, čoskoro započne filmový maratón. Veď kto by príbeh o čarodejníkovi a jeho svete nemiloval?

Niektorí svoju lásku k tomuto príbehu vyjadria aj spôsobom, na ktorý nikdy nezabudnú. Tetovanie na telo im bude navždy pripomínať kúzelný svet a jeho význam v ich živote. Pozri sa na výber tých najkrajších tetovaní s touto tématikou. Nedala by si sa na niektoré nahovoriť tiež?

View this post on Instagram

🧝🏼‍♂️ DOBBY. ⠀ ⠀ “Que lugar lindo para estar com os amigos. Dobby está feliz por estar com seu amigo Harry Potter”.⠀ ⠀ ⠀ Trabalho realizado no @truelovetattooperuibe⠀ ⠀ ⠀ 💉 Orçamentos via whatsapp.⠀⠀⠀ 📱 13 99678 8612⠀⠀⠀ 🏢 Estúdio profissional. ⠀⠀⠀ 😷 Eai curtiu? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 😷 Teria coragem de fazer uma tattoo nesse estilo?⠀⠀⠀⠀⠀ 😷 Marque seus amigos e parentes para conferir essa arte.⠀⠀⠀ 😷 Reforço na biossegurança.⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀⠀ #tattoo #halloweentattoo #truelovetattooparlour #cannilclub #tatuagemdelicada #tattoodelicada #dobby #peruíbe #itanhaem #peruibetattoo #tattooperuibe #tatuagem #halloween #girls #linhasfinas #art #arte #cannil #santos #elfotattoo #diadascriancas #harrypotter #tattoonome #tattoogirls #harrypottertattoo #beach #finelinetattoo #fineline #tattoo2me

A post shared by 𝕱𝖗𝖆𝖓𝖈𝖎𝖘 𝕱𝖊𝖑𝖎𝖝 (@francisfelixtattoo) on

View this post on Instagram

Awesome #harrypottertattoo #harrypotter

A post shared by Giulia (@enientecapisci) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.