Si živá a nenapraviteľná. Plná radosti a nevysvetliteľnej energie, ktorú na sebe miluješ. Túžiš všetko spoznávať, zabávať sa, a spoznať lásku svojho života. Potom však spozornieš, pretože odniekiaľ započuješ, že ťa nikto nebude chcieť, pretože chlapi túžia len po tichých dievčatách. Po niekom úplne odlišnom od teba. A ty sa zrazu snažíš zmeniť.

Vieš, prečo chlapi túžia po tichých dievčatách? Zamýšľala si sa niekedy nad tým, prečo práve ony? Chlapi to majú jednoducho všetko pekne premyslené, my sme ich však odhalili!

Aké je to „tiché dievča“?

Ako môžeš na sebe spozorovať si úplne odlišný prototyp dievčaťa. Rada komunikuješ, usmievaš sa, spoznávaš nových ľudí a zväčša aj bývaš stredobodom pozornosti. Nedáš sa tak ľahko chytiť za slovíčka, a práve preto chlapi hľadajú to tiché, vyziabnuté chúďatko. Ono sa nechá komandovať, nebude sa chcieť hádať, pretože to nedokáže. Chlap si ju môže z akejkoľvek strany svojimi slovami ovplyvňovať, a ona sa nechá. V ich vzťahu by si nikdy nezapočula hádku ani len krivé slovo, pretože to tiché dievča na to jednoducho nie je stvorené, a tak si vlastne chlapi celý ten vzťah presmerujú na vlastné komentáre, hodnotenia. Keď sa tebe niečo nepáči, jednoducho sa ozveš. Tak ako on v tom vzťahu, ty si mu rovnocenná a on ti nemá, čo zakazovať. Tiché dievča? Aj keď sa jej niečo nepáči, neozve sa, a všetko sa tak vyvíja od chlapa.

View this post on Instagram

#spaghettiTime @nastyavitskop #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK (@womanslook) on

Spoločenský život

Rada sa túlaš, žiješ a každý víkend si niekde inde. Si spoločenská a ľudia ťa majú radi, pretože to s nimi vieš. A opäť tu klincuješ tiché dievča, ktoré žiadny spoločenský život nemá. Nemá naozastných priateľov, ktorí by ju všade volali. Nemá nikoho, okrem neho. A tak sme sa zas dostali tam, kde sme boli. Chlapca na nej priťahuje najmä to, že vzhľadom k tomu, že nemá žiadny spoločenský život, nemá jej čo brániť v každodenných spoločných chvíľach. A tak sa opäť z dvoch osobností stáva len jedna, kedy chlap navrhne, čo, kde a kedy, a dievča jednoducho nemá na výber. Musí ísť, pretože nič iné v pláne ona žiaľ nemá. Len jeho.

Priateľ = najlepšia kamarátka?

Ako každé dievča aj ty určite máš najlepšiu kamarátku. Zažívaš s ňou najväčšia dobrodružstvá. Spolu ukazujete svetu, kto je tu neporaziteľný. Je ti ako sestra. Tiché dievča, však podľa najväčšej pravdepodobnosti najlepšiu kamarátku nemá, a tak chlapec nemá žiadnu konkurenciu a je sám so sebou spokojný. A prečo? Pretože on sa stáva najlepšou kamarátkou. Snaží sa vnímať a cítiť ako žena. Začne čítať na internete plno blogov o ženskom myslení a tak sa z neho stáva, ten „nainteligentnejší človek“. Kúpi tričká „best friends forever.“ a bude sa pretŕčať tak medzi ľuďmi, aby každému ukázal, že tiché dievča a on nepotrebujú na svete nikoho iného a vystačia si sami dvaja. Alebo skôr, jej vystačí iba on, pretože o to jemu po celý ten čas išlo.

View this post on Instagram

Positano 💙 @manuellax #couple

A post shared by WOMANSLOOK (@womanslook) on

Stále sa túžiš stať tichým dievčaťom? Chlapi okrem iného, že je to láska na prvý pohľad vyhľadávajú tieto dievčatá len preto, lebo je to ľahšia cesta. Nemajú žiadne prekážky, ktoré by bránili ovplyvňovať svoje dievča. Je to iba ona, ktorú pri jednom úsmeve zlomia. Takže vlastne, tiché dievčatá sú tie „ľahké koristi“ a ty si tá, ktorú si bude musieť zaslúžiť, pretože narozdiel od toho tichého dievčaťa, dokážeš používať svoj vlastný rozum.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.