Obľúbená pizza

Pizza patrí k najobľúbenejším jedlám nielen Slovákov, ale ľudí na celom svete. Vždy si vyberáš nejakú inú alebo máš svoju obľúbenú, na ktorú nedáš dopustiť? Pokiaľ je to tak, veľa to o tebe môže prezradiť. Portály Elite Daily a Little Things poznajú detaily.

Tento test osobnosti je založený na tom, aká pizza je tvoja obľúbená, prípadne aká surovina na nej určite nesmie chýbať. Vyber si jednu položku a zisti o sebe niečo nové a zaujímavé. Ak máš favoritov viac, obnov stránku a vyber si inú možnosť.

Aká pizza patrí k tvojim najobľúbenejším?

Test osobnosti: Tvoja obľúbená pizza o tebe odhalí aj úplné maličkosti
MARGHERITA
Máš rada jednoduchosť a klasiku. Patríš k osobám, ktoré presne vedia, čo chcú a je im jedno, kto si čo o nich myslí. Ideš si za svojím. Niekto možno povie, že si predvídateľná, no v skutočnosti si spoľahlivá. Niekedy to ale môže hovoriť aj o tom, že nechceš vyjsť zo svojej komfortnej zóny.
HAWAI
Máš jedinečnú osobnosť a dokážeš myslieť aj "outside the box". Na veci v živote sa pozeráš z rôznych uhlov pohľadu, neutváraš si len jeden názor. Neberieš sa príliš vážne a keď niečo chceš, urobíš to, pričom sa nebojíš následkov.
SYROVÁ
Presne vieš, čo od života chceš a nezastavíš sa ani pred rôznymi prekážkami. Na svoje plecia si toho vieš naložiť pomerne dosť, no nevzdávaš sa a rada bojuješ. Taktiež si človek, ktorý si rád užíva a radosť ti dokážu priniesť aj úplné maličkosti.
SALÁMOVÁ
Máš rada jednoduchosť, ale niekedy chceš svoj život niečím obohatiť a skúsiť nové veci. Keď do tvojho života niekto vstúpi, vytvoríš si k nemu hlbší vzťah, pretože na tvojich blízkych ti veľmi záleží. Nemáš rada drámu a radšej chceš všetko vyriešiť pokojným spôsobom.
ŠAMPIŇÓNOVÁ
Si otvorená osoba, s ktorou sa ľahko rozpráva, preto ľudia radi vyhľadávajú tvoju spoločnosť. Si zároveň empatická a presne vieš odhadnúť, kto čo potrebuje. Máš blízko k prírode a rovnako máš dobrý vzťah aj k zvieratám. Ak nejaké nemáš, určite po ňom túžiš.
ZELENINOVÁ
Si citlivá osoba, ktorá dokáže prejaviť svoje emócie. Na druhej strane ale nie si zraniteľná a vieš, čo od iných môžeš očakávať. K priateľom a blízkym si lojálna a vedia, že sa na teba môžu kedykoľvek spoľahnúť. Rada s nimi tráviš čas. Medzi svojimi sa cítiš lepšie ako medzi cudzími.
PREKOMBINOVANÁ
Si kreatívna osoba, ktorá má rozvinutú fantáziu a rada skúša stále niečo nové. Nenecháš sa odradiť ani pochybnosťami ostatných ľudí. Máš rada dobrodružstvo a neustále hľadáš zábavu. Potrebuješ sa nejakým spôsobom vyventilovať a pomáha ti napríklad tanec či celkovo pohyb. Pre ostatných si inšpiráciou.

Chcela by si sa o svojej osobnosti dozvedieť ešte niečo viac? V našom nedávnom článku si vyber obľúbenú príchuť zmrzliny a zisti, čo to o tebe prezrádza. 

Zdroj: Elite Daily & Little Things

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy