Ruža pre nevestu

Semifinále reality šou Ruža pre nevestu opustila Tereza, ktorá sa s Tomášom rozlúčila s plačom. Býva zvykom, že vypadnutá súťažiaca sa potom zastaví aj v relácii Bez ruže, kde sa so svojimi skúsenosťami z natáčania zdôverí s moderátorkou Beccou. Ani potetovaná kráska po poslednej epizóde nebola výnimkou.

Semifinalistky si minulý piatok pre potenciálneho ženícha Tomáša pripravili vlastný program na Slovensku. Tereza atraktívneho podnikateľa pozvala na „zážitkovú jazdu“ vo svojom aute a návštevu jej mamy. S otcom sa stretli v pivovare a zoznámila ho aj so svojimi kamarátkami.

Tereza a Petrana v šou Ruža pre nevestu porušili pravidlá

Práve Tereza sa po šou už viackrát rozhovorila o zákulisí. Priznala, že si vo vile v Turecku prechádzala úzkosťami a dokonca šikanou, ktorú na nej páchali súperky. Tie vraj dokázali meniť svoje osobnosti pred kamerami, čo už potvrdili viaceré baby. Výnimkou nebola ani Petrana.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristof Kralik 🐇 (@kristofko)

„Petrana bola bez kamier taká tichá. Ona mala svoj kľud, ani s nami sa moc nebavila a zrazu, pred tými kamerami bola taká sebavedomá,“ priznala Tereza, ktorá spočiatku mala k údajnej víťazke blízko, no v posledných odvysielaných častiach sa dosť pohádali.

Najhoršia časť pre ňu bola 10. Vtedy sa Petrana, Mirka, Priscilla a Tereza medzi sebou všetky rozhádali až tak, že ani Tomáš nevedel, čo má robiť. Extravagantná brunetka priznala, že vtedy prišla na Petraninu manipuláciu a už to nemohla zniesť. Prehovorila aj o zrade YouTuberky.

Aj keď to mali zakázané, Tereza si Tomáša odchytila mimo kamier a rozprávala sa s ním, o čom povedala Petrane. Keď sa brunetka zamestnala, ona si ho zobrala bokom a spravila to isté. A hoci sa jej potom ospravedlnila, ich priateľstvo sa začalo naštrbovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Kosecová (@terinka_a)

Tereza sa v šou musela preniesť cez viaceré konflikty so súperkami. S ktorou teraz vychádza najlepšie? „S tou Diankou, ale ona je z Košíc. Ale s tou som dosť v kontakte,“ priznala a dodala, že hoci ju veľa fanúšikov nemusí, ona ju má hrozne rada, keďže s ňou aj bývala a všetko si tam s ňou prežila.

Zdroj: Markíza/Bez ruže

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News