V poslednej dobe som až príliš rozmýšľala, čo som spravila zle. Prečo sa to tak dovrzalo. Cítim, že sa to všetko končí. Nechápala som, čo som spravila zle. Dávala som vinu len na seba. Vždy to tak bolo, ale v tentokrát nie. Už som to pochopila.

Včera v noci som si pozerala naše spoločné fotky. Nejdem tvrdiť, že mi pritom nespadla ani jedna slza. Bolo ich dosť. Chýba mi to, chýbaš mi ty. Alebo skôr tvoje staré ja.

Pamätáš si na deň 31.8.? Áno, to je ten deň, kedy sme spolu boli do noci a potom každý jeden ďalší deň. Rozumeli sme si. Mali sme spoločné názory, spolu sme všetko riešili. Tak prečo sa to všetko postupne začalo meniť? Prečo už nedokážeme nájsť spoločnú tému?

Nebola chyba len vo mne, ale hlavne v tebe. Zmenil si sa. Tá partia, s ktorou si začal bývať každý deň ťa zmenia. Začal si sa správať ako oni. Verila som, že máš svoj vlastný rozum, že ťa nikto len tak neovplyvní. Ale tak moc som sa mýlila. S kým si, taký si.

Si človek a ten sa dosť často mýli. Chceš ísť s davom, nech zapadáš. Ale najskôr by si si mal rozmyslieť čím chceš v živote byť, čo chceš dosiahnuť. Až potom si rozmysli akú partiu si vyberieš.

 Ty si si vybral. Mal si možnosť sa rozhodnúť inak. Nespravil si to.

Hovorievala som, že keby si mám vybrať, tak by si to bol ty. Ani by som nad tým nemusela rozmýšľať a vedela by som hneď odpoveď. No teraz je to inak. Už ťa nechcem, aspoň nie terajšieho teba. Chýbaš mi. Ale všetko má svoj dôvod, aj keď neviem aký momentálne, tak dúfam, že to raz zistím.

Hádam si si bol vedomý, že tým všetkým, ma stratíš. Nebudem tu vždy. Dal si prednosť im predo mnou. Tak si nemysli, že tu budem stále čakať. Mohlo to byť všetko inak. Mohlo, ale nebolo. Takže teraz už prišlo asi naše zbohom. Opúšťam tvoje terajšie chovanie, nie to kedysi, nato budem ešte dlho s radosťou spomínať. A vždy by som sa k nemu vrátila.

View this post on Instagram

Slowly fading away.

A post shared by Kai Böttcher (@kai.boet) on

Každý ma ešte nádej, tak prosím začni rozmýšľať.

Ale teraz ma nechaj ísť. Stratila som až príliš veľa energie, keď som ti každý deň hovorila, nech to nerobíš. Nepočúval si ma. Robil si si po svojom. A tým si ma stratil.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.