Každé znamenie má svoje charakteristické črty a to nie len vo vlastnostiach osobnosti, ale aj vo svojom zovňajšku. Aký účes je vhodný práve pre teba?

 

VODNÁR

Ženy v znamení vodnára sú priateľské, veľmi individualistické a nespútané duše. Prezentujú sa tak trochu svojsky a sú milovníčky slobody. Žena v tomto znamení je plná protikladov. Chce sa líšiť od svojho okolia a preto rada experimentuje. Vodnári majú bujnú fantáziu a kreatívnu myseľ, preto obľubujú módne výstrelky a viditeľné zmeny.

Práve preto je účes pre tento typ znamenia ťažko určiteľný. Pravdepodobne budeš spokojná, ak budeš meniť či už strih alebo farbu účesu vždy, keď ťa omrzí ten pôvodný.

unsplash.com

 

RYBY

Žena v znamení rýb je veľmi citlivá a krehká duša. Jej typickou vlastnosťou je obetavosť a dôverčivosť. Žena s touto povahou je veľmi nežná a ženská, tiež vnímavá a nesebecká.

Tomuto nežnému a jemnému typu pristanú dlhé vlasy, či už zvlnené alebo rovné.

unsplash.com

 

BARAN

Žena narodená v znamení Baran je veľmi energická, silná osobnosť. Je nezávislá, spontánna, podnikavá a rada koná sama za seba. Taktiež je veľmi dynamická  a sebavedomá povaha. Pre svoje dobrodružné i trochu naivné srdce často nevidí prekážky ani tam kde sú .

Tebe ako sebavedomej a nezávislej žene pristanú krátke strihy ako napríklad mikádo s krátkou ofinou.

unsplash.com

BÝK

Ak si v znamení býka, potom si silná, trpezlivá a kľudná žena. Žena v znamení býka je veľmi tvrdohlavá a jej postoje sú takmer nemenné. Táto žena je verná, vyhýba sa rizikám a nerada skúša nové veci.

Účes pre takúto ženu musí byť jednoducho upraviteľný a pekný. Stav  napríklad na blond melír v kombinácii orieškovo hnedou farbou. V tomto prípade nebudeš musieť zasahovať veľmi do strihu.

pixabay.com

BLÍŽENCI

Má veľmi neposednú povahu a je veľmi náladová. Táto žena je veľmi aktívna, komunikatívna a všetko čo sa týka pohybu je jej blízke. Pre toto znamenie je najlepšie ak zvolíš nejaký vzdušný a ľahko upraviteľný účes.

pixabay.com

RAK

Račice sú citlivé, starostlivé a kľudné osôbky. Najdôležitejšie veci v  ich  živote sú rodina a domov.Často krát sa tvária neprístupne, taktiež sú veľmi náladové a premenlivé ako počasie.

Pre toto znamenie najviac vyhovuje univerzálny strih, s ktorým sa dajú robiť rôzne účesy.Občas ich ovplyvní nálada natoľko, že sú schopné zmeniť celkový strih aj farbu. Vyhovujúce sú vlasy strednej dĺžky.

unsplash.com

LEV

Žena narodená v znamení leva je sebavedomá a silná žena, ktorá má veľa energie. Vždy je rada, keď je stredobodom pozornosti a zároveň je náročná, ambiciózna a čestná.

Väčšina levíc sú brunetky alebo blondínky a aj im to svedčí. Najradšej majú poriadnu hrivu, ktorou sa rady prezentujú. Vzdušné dlhé vlasy vystihujú tvoj šarm.

unsplash.com

Panna

Pannu charakterizuje racionalita a praktický prístup. Táto žena veľmi rada všetko kritizuje, či už na svoju adresu alebo adresu jej okolia, čím si často podkopáva vlastné sebavedomie.

Panny sú opatrné, spoľahlivé so zmyslom pre detail a tiež flexibilné a obetavé.

Dopraj si účes, ktorý bude vyzerať dobre aj bez akýchkoľvek úprav. Polodlhé vlasy s ofinkou či bez, ti dodajú viac sebavedomia.

unsplash.com

Váhy

Toto znamenia je po harmónii túžiaca diplomatická žena. Často sa nevie sama rozhodnúť.

V jej vnútri sa ukrýva umelecká duša, občas vedúca bohémsky život, tiež je  veľmi vnímavá a má rada poriadok.

Táto žena je šarmantná a elegantná. Vzhľad je pre ňu veľmi dôležitý. Potrpí si na účes, ktorý pôsobí elegantne a a upravene. Pristanú ti účesy ako uzly a uhladené chvosty.

unsplash.com

ŠKORPIÓN

Žena v tomto znamení miluje extrémy. Vie byť tvrdá ale zároveň citlivá a zraniteľná. Z tejto ženy priam srší príťažlivosť a sebavedomie, no niekedy vie byť pekne pomstychtivá a nepozná kompromisy.

Pristane ti veľmi veľa účesov, od krátkych po dlhé. Preto, že miluješ extrémy si aj za vyholenú hlavu.

unsplash.com 

STRELEC

Žena ako strelec je priamočiara. Srší z nej optimizmus a vždy dobrá nálada. Táto žena je veľmi impulzívna, úprimná a spravodlivá.

Čo sa týka účesov, uprednostňuješ skôr klasiku, pretože chceš byť vždy upravená ale za päť minút.

 unsplash.com

KOZOROŽEC

Žena v znamení kozorožca má vážnejšiu a disciplinovanú povahu. Je praktická a má rada vo veciach poriadok.

Keďže sa v povahe kozorožca prejavuje viac konzervativizmu a menej spontánnosti, vhodný je skôr účes, ktorý je overený. Módne výstrelky a extravagancia pre teba rozhodne nie sú.

Zvoľ skôr účes polodlhý alebo dlhý, upravený. Najlepšie v  strihu do postupna.

unsplash.com

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.