Filmový svet si pre nás opäť pripravil zaujímavý rok. Aj napriek tomu, že je situácia zložitá, sa môžeme tešiť na skvelé filmy od perfektných režisérov.

Godzilla vs. Kong

Dve hrôzostrašné legendy sa stretnú práve v tomto filme. Bude to veľká bitka, v ktorej pôjde o osud zeme. Kong sa bude snažiť nájsť svoj skutočný domov, tak sa spolu s jeho ochrancami vydajú na cestu. Avšak, neočakávane sa ocitnú na ceste Godzilly.

After 3

V roku 2021 si budeme môcť pozrieť aj očakávaný film After 3. Príbeh Tessy a Hardina sa bude zase zamotávať a obaja budú potrebovať vzájomnú dôveru. Ich tajomstvá sa budú dostávať na povrch a ani jeden z nich nebude nadšený.

Rýchlo a zbesilo 9

Tu nie je o čom. Jednoznačne sa dá povedať, že Rýchlo a zbesilo 9 je najočakávanejším filmom roka.

Mimoni 2

Malí a vtipní Mimoni budú mať svoj celovečerný film už po druhýkrát. Môžeš sa tešiť na veľa zábavy a smiechu. Celá tvoja rodina si užije pohľad na tieto malé a zlaté stvorenia.

Cruella

Prvý filmový pokus tejto kreslenej rozprávky. Cruellu všetci poznáme, no vieš, aký prežila život? Práve v tomto filme sa dozvieš, prečo vníma svet tak kruto a čiernobielo.

Králik Peter 2

Vracia sa k nám obľúbený veľkonočný králik. V tomto filme budeš môcť vidieť, ako sa králik Peter vydá do sveta, pričom narobí svojej rodine nemalé starosti.

Cherry

Mladý muž, ktorý sa volá Cherry, sa počas vysokej školy prihlási do armády. Vieme, že návraty z armády sú ťažké a Cherry si z nej so sebou prinesie posttraumatickú stresovú poruchu. Bude sa chcieť zaradiť do normálneho života a mať normálny vzťah, no nedokáže to. Privedie ho to k ilegálnym veciam.

Raya a posledný drak

Nádherná animovaná rozprávka pre deti, no páčiť sa bude určite aj starším. Hovorí sa, že kedysi dávno žili ľudia a draky v harmónii. Avšak, momentálne to tak nie je a draky už na svete nemáme. Hlavná hrdinka Raya sa však s jedným nebezpečným drakom stretne a vydáva sa do boja, aby zachránila svoj svet.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.