Pocit. Ten okamih. Miesta, ľudia, činy. To šialenstvo. Tá sloboda.

Tie slová, tie myšlienky. Často nás upúta niečo, alebo niekto, na koho nevieme zabudnúť. Aj keď v daný moment nie je pri nás osoba, alebo vec, ktorá v nás niečo vyvoláva, jednoducho to máme pred očami.

Je to ten pocit. Zrazu to uvidíš, a je ti lepšie. Zrazu máš takú nostalgiu. Nič neriešiš, len sa nechávaš unášať tým pocitom. Prijímaš ho, a užívaš si tú chvíľu. Sama ani nevieš opísať, aké to je, ale vieš, že práve toto si teraz potrebovala. Že práve to je tá chvíľa a moment, na ktorý si čakala. Mať tento pocit. Ten okamih, ktorý ťa vedie tým správnym smerom, k správnym rozhodnutiam.

Si slobodná, môžeš si dovoliť unášať sa vánkom, vychutnávať si slobodu a pocit ktorý tebou koluje. Hovorí ti do duše. Hovorí k tvojmu ja. Oslobodzuje ťa nech si v akomkoľvek vzťahu, či slobodná. Tento pocit príde, keď to najviac potrebujeme. Keď nám nikto nepovie, akú máme hodnotu, keď nám nepovedia každý deň či nám to svedčí, alebo aké sme úžasné.

Potom príde pocit, kedy si uvedomíš svoju hodnotu a svoje ja, a začneš si samú seba vychutnávať. Ten pocit je spočiatku zvláštny, netypický, ale ty ho napriek tomu prijmeš a pohltíš sa ním. A potom to celé príde. Prídeš ty ako žena, ktorá miluje všetko, čo k životu patrí. Začneš si vychutnávať každý dúšok kávy a neriešiš, kto má čo na sebe. Len žiješ a užívaš. Vieš, že prídu chvíle radosti, ale aj starosti, no všetko berieš bravúrne. Zvládaš, prekonávaš samú seba. A čo je dôležité vyhýbaš sa negatívnym ľuďom a tým, ktorí ju vyčerpávajú. A to všetko urobí len jeden pocit, jeden okamih, ktorý ťa navedie na tú správnu cestu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.