Agáta Hanychová

Známa česká modelka a moderátorka Agáta Hanychová skončila v nemocnici. A to iba pred niekoľkými dňami oznámila, že čaká bábätko. Zábery zverejnila na svojom Instagrame. Fanúšikom odkázala, aby jej držali palce. Dokonca ju prišla podporiť aj mamina, známa herečka Veronika Žilková. 

Všetko sa to stalo akosi priveľmi rýchlo. Iba pred štyrmi mesiacmi vyšlo najavo, že Agáta Hanychová randí s o 16 rokov starším českým podnikateľom a mediálnym magnátom, Jaromírom Soukupom. A len pred niekoľkými dňami sme sa dokonca dozvedeli, že spolu čakajú dieťatko. Teraz však skončila v nemocnici.

Agáta Hanychová
zdroj: Instagram/agatahanychova

Hádam najznámejšia česká moderátorka už má dve deti. Jedno porodila Miroslavovi Dopitovi. Chlapec Kryšpín11 rokov. Dcéru Miu porodila teraz už exmanželovi Jakubovi Prachařovi. Tá má dnes už 5 rokov.

Agáta Hanychová v nemocnici

Rodičia tvrdia, že bábo bolo plánované, čo je šokujúce, keďže sú spolu iba pár mesiacov. Museli ho teda splodiť v prvých týždňoch randenia.

Či už Agáta, Jaromír, deti alebo babička sa na ďalšieho potomka tešia. A inak na tom nie sú ani fanúšikovia, ktorých teraz moderátorka zaskočila fotkami z nemocnice.

Vo svojich stories na Instagrame zverejnila fotky, na ktorých Agáta vyzerá naozaj vyčerpane. Do prvého napísala: „A je to tu… Telo si o to povedalo.“ V ďalšom príbehu vidno ruku s infúziou. „Držte mi palce,“ napísala pod fotku.

Agáta Hanychová v nemocnici
zdroj: Instagram/agatahanychova

Návštevu v nemocnici nevynechala milujúca mamina, známa česko-slovenská herečka Veronika Žilková. Na Agátu ale nezabudli ani deti, ktoré si s ňou zase zavolali cez Face Time.

Agáte teda prajeme skoré uzdravenie a dúfame, že aj s dieťatkom budú v poriadku.

Zdroj: Instagram/agatahanychova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News