Koronavírus vo veľkej miere ovplyvnil životy nás všetkých, no veľmi sa dotkol predovšetkým umelcov, ktorí sa nemôžu venovať tomu, čo milujú najviac. V najbližších týždňoch či mesiacoch môžu zabudnúť na stretnutia so svojimi fanúšikmi, nemôžu organizovať koncerty a svoje vystúpenia môžu robiť akurát tak online.

Koncerty sa v súčasnosti rušia jedna radosť a nikto si netrúfa ani len povedať, kedy sa znovu na nejaké kultúrne podujatia dostaneme. K ráznemu kroku sa tak uchýlila aj obľúbená speváčka Taylor Swift, ktorá prostredníctvom svojho profilu na Twitteri zvestovala svojim fanúšikom nešťastnú správu. Kým iní umelci rušia svoje koncerty len na najbližšie týždne, Taylor sa rozhodla zrušiť ich rovno na celý rok 2020.

„Som veľmi smutná, že sa nebudeme tento rok vidieť na koncertoch, ale viem, že je to správne rozhodnutie. Prosím, prosím ostaňte zdraví a v bezpečí. Uvidíme sa na pódiu hneď, ako to bude možné, ale teraz je dôležité, aby sme spoločne zvládli karanténu, pre dobro nás všetkých,“ napísala speváčka na svojom profile.

V priebehu tohto roka budú oznámené zmeny termínov na jej koncerty, ktoré sa uskutočnia až v roku 2021. Svoje vstupenky si fanúšikovia môžu ponechať, no ak chcú, môžu požiadať aj o vrátenie peňazí. Ide naozaj o radikálne riešenie zo strany speváčky, ktoré určite nebolo jednoduché. No aspoň je vidieť, že na prvé miesto kladie svojich fanúšikov a nie zisky z koncertov. Čo si myslíš o tom ty?

View this post on Instagram

Ya could I get these to go?

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.