Baran:

Vášeň. Si vášnivá pre všetko a vášeň musí byť najväčší aspekt tvojho života, pretože ťa inšpiruje, aby si milovala ešte viac, hlbšie a intenzívne.

Býk:

Záväzok. Nechceš sa ponáhľať do vzťahu, ale to je práve to, čo by si mala urobiť, pretože na teba čaká muž, ktorý hľadá stabilitu.

Blíženci:

Energia. Máš veľké srdce, neustále prahneš po nových veciach a komunikatívnosti. Tvoj šarm je neodolateľný.

Rak: 

Úsilie. Si opatrná a ochrankárska voči tvojej láske, pretože je pre teba útočiskom. Byť s tebou je veľmi romantické. Snažíš sa dávať lásku najavo a to sa tvojej budúcej láske bude páčiť.

zdroj: pexels.com

Lev: 

Veľkorysosť. Spôsob, akým vnímaš svet, aká si sebavedomá a neochvejná, pretože rozdávaš lásku. Toto je to atraktíve na tebe.

Panna:

Všímavosť. Máš zmysel pre detail a dokážeš si zapamätať všetky dátumy narodenín. Poznáš svoju lásku z vonku aj z vnútra a si si istá svojej ceny.

Váhy: 

Harmónia. Máš toľko lásky, že chceš aby všade na svete bol mier a láska. Je ľahké sa do teba zamilovoať, pretože nerobíš žiadne drámy.

Škorpión:

Oddanosť. Tvoja osoba je známa tým, že všetci vedia, čo od teba dostanú. Úprimnosť a oddanosť. Ale len vtedy, ak je to tá pravá láska.

zdroj: unsplash.com

Strelec: 

Optimizmus. Si veselá a natešená  v každej chvíli a je radosť byť pri tebe. Tvoja silná viera v dobro a optimizmus povzbudzuje všetkých, aby žili čo najlepšie.

Kozorožec: 

Stabilita. V tvojom vzťahu nikdy neprestaneš prekvapovať svojho partnera. Si mu veľkou oporou, si silným pilierom a vierou. Keď máš pravú lásku, dokážeš všetko.

Vodnár:

Poctivosť. Otváranie sa pred druhými nie je pre teba jednoduché, ale to, čo môžeš ponúknuť partnerovi je vážna úprimnosť a viera, o ktorú sa staráte.

Ryby:

Empatia. Snažíš sa do svojho partnera vžiť a pochopiť ho v každej situácii, on si to na tebe bude veľmi vážiť. Si veľmi starostlivá a dobrotivá.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.