Baran:

Vášeň. Si dosť vášnivá pre všetko, čo robíš. Láska s tebou musí byť dobrodružstvo, inšpirácia, pretože to stojí za to, keď miluješ tak intenzívne.

Býk:

Záväzok. Nechceš sa ponáhľať do vzťahu, keď zistíš, že si si získala jeho srdce navždy. Poskytneš svojmu priateľovi stabilitu a lásku na dlhú dobu.

Blíženci: 

Energia. Ty máš tak neodolateľný šarm, máš veľké srdce, máš vášeň a vášnivú dušu.

Rak:

Úsilie. Si opatrná a chrániš si svoju lásku, pretože je to pre teba druhý domov. Byť s tebou je romantické.

zdroj: unsplash.com

Lev: 

Veľkorysosť. Spôsob, akým sa ti páči, je ako slnko – silné, sebavedomé a ohromné.

Panna:

Všímavosť. Poznáš svojho partnera zvnútra aj z vonku, a či urobí niečo krásne alebo aj chybu, miluješ ho stále rovnako, pretože si všímaš tú lásku, akou ťa miluje.

Váhy:

Harmónia. Máš toľko lásky, že chceš, aby si s ním zdieľala všetky aspekty tvojho vzrušujúceho a napĺňajúceho života. Je ľahké byť s tebou, pretože tu nejde o hádky ale o lásku.

Škorpión: 

Oddanosť. Nezameriavaš sa na ľudí, ktorí sú tu pre teba len na 50%. Si tu pre tých, ktorí sú tu pre teba na 100% a aj ty pre nich – si oddaná a láskavá.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Strelec:

Optimizmus. Si veselá a nadšená, je potešenie byť pri tebe. Tvoja viera v dobro a lásku je tak silná a nákazlivá, že povzbudzuje všetko naokolo.

Kozorožec:

Stabilita. V tvojom vzťahu nikdy neprestaneš milovať svojho partnera. Si jeho oporou, si jeho silným pilierom a neochvejnou láskou.

Vodnár:

Poctivosť. Otvorenosť je nie pre teba jednoduchá, ale to, čo môžeš ponúknuť svojmu priateľov je akurát táto vec. Otvorenosť, vážna úprimnosť a láska, o ktorú sa budeš starať.

Ryby: 

Empatia. Si jemná osobnosť, súcitíš s druhými, si starostlivá a miluješ svojho partnera najlepšie ako vieš. Vieš sa vcítiť do pocitov druhých a tvoj partner určite nebude strácať čas, keď bude s tebou.

Zdroj: https://thoughtcatalog.com/liane-white/2018/02/this-is-the-main-quality-that-attracts-your-soulmate-based-on-your-zodiac-sign/

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.