„Prakticky čokoľvek, čo možno nájsť na Pintereste – siluety vtáčikov, live laugh love, nekonečno, lapač snov…“

V jednom z nedávnych príspevkov na Reddite vyzývali tatérov z rôznych kútov sveta, nech sa podelia o tie tetovania, ktoré neznášajú robiť. Samozrejme, padli odpovede o tom, že je to každého súkromná vec a nech si dá tetovať kto chce, čo chce, práca tatéra nie je súdiť. No okrem týchto diplomatických záležitostí sme sa dopracovali aj k niečomu konkrétnemu.

1. Prisahám, že ak odo mňa bude ešte jeden vypasený chlapík chcieť, aby som mu na chrbát vytetoval celú Deklaráciu nezávislosti, tak sa asi rozplačem.

2. Jeden čas som pracoval ako manažér tetovacieho štúdia. Môj šéf a hlavný tatér v jednom mal plné zuby veľkých mačičiek (napríklad levov) s korunou na hlave. Za jeden mesiac tetoval piatich realistických levov a jedného pantera – všetky mali na hlave korunu a všetky pre týpkov, ktorí sa chceli cítiť ako králi. Musel som tieto typy objednávok slušne odmietať.

3. Nie som veriaci, ale mám pocit, že za svoju tatérsku kariéru som už pretetoval kompletne celú bibliu. A mám toho už akurát tak dosť.

zdroj: unsplash.com

4. Vreckové hodinky obklopené ružami. Vážne, prečo je práve toto také populárne?!

5. Bol som u jedného tatéra v Colorade. Chlapík sa ma opýtal, či mám predstavu, čo by som chcel a ja som začal: „Chcel by som len obrys…“ A on len hlasno povzdychol a zahlásil: „Počúvaj, kámo, nechcem byť neslušný, ale prisahám, že ak budem musieť vytetovať ešte jeden Pine Peak (kopec v Colorade),tak ma asi porazí.“ Chcel som potkana. Keď som mu to povedal, slušne sa ospravedlnil, no aj tak mi to celé prišlo veľmi vtipné.

6. Nie som tatérka, no minule som bola svedkom zaujímavej konverzácie. Bola som v salóne u mojej tatérky, keď na ňu recepčná začala kričať, že má na linke babu, ktorá chce drobné tetovanie a nemá ju kam pichnúť. „A čo konkrétne chce?“ pýta sa moja tatérka. „Nekonečno,“ odpovedala jej recepčná. „Tak ju pošli do prdele. Už mám týchto stupidít tak akurát plné zuby!“

7. Idiotský had vychádzajúci z idiotského oka idiotskej lebky. A prečo má ten idiot, ktorý si to nechá vytetovať, zákonite idiotskú koziu briadku?!

8. Čínske slová ako „voda“ či „nádej“ alebo iné podobné klišé frázičky. Prípadne nejaké čínske haky-baky, čo si sami našli na internete a sú presvedčení, že vedia, čo to znamená. Poznám chlapíka, ktorý má na predlaktí vytetované „vyprážané kurča“ po čínsky a je to fakt trapas, keď stretne niekoho, kto tým jazykom naozaj rozpráva.

Zdroj: Dexley / Reddit

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.