Milostný život je vo vzťahu dôležitý. Nestojí na ňom celý vzťah, no pokiaľ nie je dobrý, pramenia z neho rôzne problémy. Telesným spojením sa dá vyriešiť mnoho nezhôd, ako sa preukázalo v štúdii magazínu Insider. Ide o prepojenie duše, srdca a tela. Týmto spôsobom sa môžu partneri spojiť na hlbšej úrovni a obnoviť poškodenú dôveru.

Pokiaľ majú ľudia vo vzťahu pocit, že sú voči tomu druhému zablokovaní alebo nejakým spôsobom stratili vieru, blízke telesné spojenie im pomôže všetko obnoviť.

Ako sa praktikuje?

Metód je niekoľko. Najznámejšou je uvoľňujúca masáž, počas ktorej sa telo oboch ľudí dokonale zrelaxuje. Na stránke Net Doctor sa jej venovali podrobnejšie. Ďalšou je milovanie s partnerom, ktorému sa budeme venovať my. Ako uviedol magazín Medical News Today vo svojom článku, praktikuje sa veľmi pomaly, pretože cieľom tohto spojenia je prehĺbenie vzťahu s partnerom. Ide o dokonalé poznanie vlastného tela, no aj tela partnera.

Čo je pri ňom dôležité?

Priblížime ti túto praktiku veľmi jednoducho z našich skúseností. Základom je, že chcú partneri obnoviť dôveru alebo sa hlbšie spojiť, či pochopiť. Nefunguje správne, pokiaľ sú dvaja ľudia vyčerpaní, znechutení alebo nesústredení.

Správne načasovanie

Pre tento druh splynutia je nevyhnutné správne načasovanie. Koľko bude celá aktivita trvať, je len na tebe a na tvojom partnerovi. Zvyčajne sa pohybuje okolo hodiny a viac, nikdy nie menej. Preto by si si s partnerom mala vyhradiť čas, kedy vás naozaj nikto a nič nebude rušiť.

Zameraj sa na očný kontakt

Touto jednoduchou činnosťou sa najlepšie priblížiš tvojmu partnerovi. Je dôležité, aby bol očný kontakt nepretržitý.

Rob veci pomaly

Či už chceš praktikovať tantrickú masáž alebo telesné spojenie, choď na všetko pomaly. Nemusíš sa nikam ponáhľať. Stačí, keď si budeš daný moment vychutnávať a užívať. Jedine tak si môže tvoje telo a duša oddýchnuť.

Správna poloha

Pokiaľ chceš tantra masáž praktikovať s partnerom, základom je správna poloha. Najlepšou voľbou je, ak sedí tvoj partner v tureckom sebe a ty si na neho sadneš s tým, že si nohy obtočíš okolo jeho chrbta. Takto do seba zapadnete a nič vám nebude brániť v tom, aby ste nadviazali očný kontakt a začali s aktivitou.

Čo je zakázané?

Pri tantre by si sa nemala cítiť nepríjemne a to platí aj o tvojom partnerovi. Pokiaľ je vám niečo proti srsti a vidíte na sebe, že ste napätí alebo nie sami sebou, prestaňte. Neviedlo by to k šťastnému koncu.

Zdroje: insider.commedicalnewstoday.comnetdoctor.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.