Táňa a Jonatán

S fanúšikmi a priateľmi sa podelili o krásnu správu! Len pred niekoľkými hodinami oznámila slovenská herečka, Táňa Pauhofová, že sa z nej stala mama. Radostnú novinku o rodičovstve zdieľal aj jej manžel, Jonatán Pastirčák, ktorý na svojom Instagrame milovanú dcérku dokonca aj ukázal.

38-ročná Táňa, ktorá patrí k našim najobľúbenejším a najlepším herečkám, si svoje súkromie prísne stráži. Sociálne siete používa prevažne na pracovné záležitosti aj jej manžel, ktorý je hudobným skladateľom. No narodenie dieťatka je veľká udalosť, pri ktorej urobili výnimku. Zatiaľ čo Táňa ukázala len rúčku bábätka, Jonatán sa pochválil aj tváričkou.

Táňa Pauhofová
zdroj: Instagram/tana_pauhofova_official

Táňa Pauhofová začala novú etapu

Aj keď o mužský záujem zrejme krásna herečka nemala nikdy núdzu, svoje šťastie našla len pred pár rokmi u Jonatána, ktorý je od nej dokonca o 10 rokov mladší. Dvojica sa v tajnosti vzala a aj tehotenstvo dokázali dlho tajiť. Keď si ľudia všimli, že prestala nosiť obtiahnuté oblečenie, ktoré vždy zvýraznilo jej štíhlu postavu, bolo jasné, že niečo skrýva.

Pohlavie ani vybrané meno pred svojím okolím netajili, no do médií ho vyzradiť nechceli. Od včera večera však fanúšikovia vedia, že sa Táni narodilo dievčatko, ktoré pomenovali Míla. Herečka to oznámila 3 fotkami, na prvých dvoch bola zachytená ona s partnerom, na tretej držala malú rúčku. Zatiaľ čo ona viac neodhalila, šťastný otecko malú Mílu ukázal.

Táňa Pauhofová porodila
zdroj: Instagram/tana_pauhofova_official

„Som veľmi hrdý otec. Hrdý na moje dve najstatočnejšie dievčatá. Táňa a Míla,“ napísal na svoj Facebook pod rovnakú fotku, ako pridala Táňa. Na Instagram však pridal aj jeden selfie záber, na ktorom leží v posteli vedľa rozkošného bábätka. Pozrieť si ho môžeš nižšie. Na koho sa podľa teba Míla podobá?

Jonatán a Míla
zdroj: Instagram/isama__zing

Zdroj: Instagram/isama__zing

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News