Pravá láska ťa nevodí za nos. Nejde s tebou na dokonalé rande a nerozpráva sa s tebou celé hodiny len pre to, aby ťa poslal smutnú domov a už nikdy viac sa neozval. Nevyvolá v tebe falošné nádeje, on tvoje očakávania od vzťahu naplní. Nedáva ti falošné sľuby, naopak, svoje slovo vždy dodrží a vždy sa ťa snaží príjemne prekvapiť. Nikdy pri ňom nebudeš zmätená a nezraní ťa. Nebude si z teba robiť srandu alebo ti nadávať. Nespráva sa k tebe ako keby si bola vec a za nič nestála. V žiadnom prípade nie je nevyspelý alebo detský. Neodíde uprostred dôležitej konverzácie, nikdy kvôli nemu nebudeš plakať a nemá sebecké úmysly.

Muž, ktorý ťa skutočne miluje ťa nikdy nenechá v neistote a verí v teba

Nikdy ťa nepodceňuje, nikdy ťa nesúdi za tvoju minulosť, namiesto toho ťa akceptuje a dokáže sa vysporiadať so všetkými tvojimi nedostatkami. Vždy bude počúvať tvoje problémy a ak ťa prepadne úzkosť, pomôže ti. Posnaží sa pochopiť všetko, čo ťa straší a nikdy sa nebudeš pri ňom musieť samej seba pýtať, či si pre neho dosť dobrá. Dá ti najavo, že ťa miluje a nikdy sa nebudeš musieť o jeho lásku doprosovať.

Láska tvojho života sa bude o teba starať, akoby si bola niečo naozaj vzácne

Vždy ti podá pomocnú ruku a urobí všetko pre to, aby si sa pri ňom cítila, že si pre neho všetkým. Otvorí ti dvere, kúpi ti kvety a pocestuje kvôli tebe aj na kraj sveta. Chlapcovi, ktorý ťa ľúbi srší z očí jemnosť a nežnosť. Vie, že pokiaľ je s tebou, musí byť zodpovedný. Je k tebe úprimný a nebalamutí ti hlavu svojimi sladkými rečami a vždy sa ti za svoje chyby ospravedlní.

Pravá láska urobí z teba prioritu svojho života a svoje záujmy odsunie bokom, aby sa ti mohla venovať

Bude ťa rešpektovať na sto percent. Nielen teba, ale aj všetky tvoje myšlienky, presvedčenia, plány a očakávania. Vždy sa bude snažiť nachádzať v tebe to najlepšie, privíta ťa s otvorenou náručou a zahojí ti všetky bolestivé rany. Nebude ťa od ničoho odrádzať, práve naopak, všetky tvoje sny sa pokúsi naplniť. Vo všetkom ťa bude podporovať a neustále ti prináša obrovské množstvo motivácie. Pravá láska nič od vzťahu nečaká, nesnaží sa brať, ale naopak dávať a nájde si ťa aj sama.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.