Tieto Slovenky sú dôkazom toho, že prirodzená krása je najlepšia. Leto pri vode si užívajú bez make-upu a s úsmevom na tvári.

Azda najznámejšia make-up artistka na Slovensku si spoločné chvíle s dcérkou užíva naplno. So svojimi fanúšikmi na Instagrame sa podelila o úsmevnú fotku, ktorá bola zachytená v čase, keď sa s dcérkou išli opaľovať. Hoci je Lucka bez výrazného make-upu stále vyzerá očarujúco, čo povieš?

V jednoduchosti je krása a Lucia Javorčeková je toho dôkazom. Prirodzene okúzľujúca bez zbytočných nánosov make-upu sa ukázala na pláži na Makarskej riviére. Vidno, že sa o seba Lucka veľmi dobre stará. Jej pleť žiari a spokojnosť z nej priam srší.

View this post on Instagram

Sretno lice 🌞

A post shared by Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova) on

Evu Kramerovú na Slovensku poznáme najmä pod jej pseudonymom Evelyn. Vždy humorne naladená komička posledné dni trávila v Izraeli. Plážový look bez make-upu jej rozhodne svedčí. Na sociálne siete pridala niekoľko ďalších fotiek z jej dovolenky, na ktoré jej fanúšikovia reagovali veľmi pozitívne.

View this post on Instagram

Welcome to the jungle 🐍

A post shared by Evelyn (@evelynjefresh) on

Populárna speváčka zo slovenskej scény pred nedávnom pridala na svoj Instagram fotku z Egypta. Mokré vlasy od mora a úsmev na perách. Veru, žiaden make-up jej nie je treba. Fotka rozhodne hovorí o tom, že ak je žena spokojná, je najkrajšia, čo povieš?

 

Erika Bugárová trávila posledné dni na dovolenke v Chorvátsku. Známa modelka pridala na svoj profil na Instagrame zopár fotiek v plavkách a bez make-upu. Na všetkých vyzerá úžasne! Niet divu, že sa na ňu jej partner youtuber Matej Zrebný nemôže vynadívať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.