unsplash.com

Držíš spomienky vnútri tvojej mysle. Možno sa na to všetko snažíš jednoducho zabudnúť. Tak to už chodí, ak je niečo príliš bolestivé, aby sme sa o tom rozprávali, snažíme sa nespomínať to, ako keby sa to vlastne ani neprihodilo. Ale aj tak je to stále v nás… Môžeš sa to snažiť vymazať z tvojej pamäte, môžeš si želať, aby sa to nikdy nestalo, môžeš dúfať, že to zmizne len tak z ničoho nič, môžeš to všetko vyplakať, môžeš sa vykričať ale nemôžeš na to nikdy celkom zabudnúť, pretože je to príliš krásne.

Bolo to príliš krásne, splnený sen, ktorý sa ale skončil skôr, než si si myslel. Trápi ťa ten koniec, pretože vždy sa trápime ak skončí niečo pekné. Napokon, je lepšie mať niečo dobré a prísť o to, než to nikdy nemať? Ja by som povedala, že nie a viem, že aj ty máš ten istý názor. Pretože ak prídeš o niečo dobré, tak spomienky na to, ťa prenasledujú vždy a všade. Ak to nikdy nemáš, potom nie je na čo spomínať a dokážeš zabudnúť. Bolesť, ktorá nás zviera oboch, strach, ktorý nás zväzuje. Zahanbene zatvárame oči a dúfame v zázrak. Sme oslepení pravdou. Snažíme sa prísť na to, kto vlastne sme.

Vo chvíľach, keď temnota odchádza a v mojom srdci žiari slnko, v mojom srdci kričí láska a viem, že v tvojom tiež, aj keď možno o niečo menšia ale viem, že ku mne cítiš niečo viac… Moja láska k tebe stále rastie, toto všetko robím pre teba. Snažím sa bojovať s pravdou ale postupne sa s ňou učím žiť. Mali sme možnosť všetko vyskúšať a uskutočniť to. Ale teraz sa cítim sama. To je reálne. Ležala som vedľa teba, počula tlkot tvojho srdca. Drž ma za ruku a počúvaj moje slová o láske. Neopúšťaj ma. Buď pri mne a nenechávaj ma samú na to všetko. Ty nie si sám. Nikdy. Myšlienkami som vždy s tebou. Zmier sa s tým, že spomienky nikdy nezmiznú. Stále je tu niečo, čo nám bráni úplne zabudnúť. Niečo, čo je v nás…

Pozeráš sa mi do očí a máš možnosť nájsť, čo je v nich skryté…možno si to aj našiel, no ja som to poprela…Ale moja duša a srdce sa vzdávajú a priznávajú, že ma zabíja, keď si preč. Nechcem ťa opustiť, už nie, chcem zostať. Možno cítim bolesť, ale bez teba je to ešte horšie. Viem, že to je zlé, ale svojím spôsobom dobré. Rozum sa snažil nahovoriť srdcu, že to bude lepšie bez teba, ale ono ho vždy premôže.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Ale tu, na tomto mieste vidím všetko to, o čo som prišla a všetky moje chyby. Príliš dlho som sa premáhala a bojím sa, že je neskoro. Kde sme boli, kým sa toto všetko stalo? Potrebujem len jednu šancu, pretože ty v hĺbke tvojho srdca tušíš, čo som k tebe cítila celý čas. A chýbaš mi, chýba mi to všetko. Stále snívam, že raz budeme spolu a ty už neodídeš.  Chcela som len, aby si zostal, pretože som potrebovala počuť, ako ma máš veľmi rád zatiaľ, čo ma držíš v objatí.  Verím, že raz ma budeš držať a už nikdy ma nenecháš odísť. Ver tomu so mnou…

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieZ-Blog