Vidíš sa v jeho očiach a on sa vidí v tvojich. Máš pocit, že mu vidíš až do duše. Nerozprávate nič, iba sa na seba pozeráte. Stačí pohľad a ty vieš, že netreba rozprávať. Vaše oči rozprávajú za vás. Za dvoch bláznov, ktorí bez seba už nevedia žiť. Je to niečo neopísateľné, no idem sa snažiť aj tak opísať tento neopísateľný pocit. 

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: unsplash.com

unsplash.com

Chceš, aby ste sa milovali celý svoj život, pretože on je tvoj život, tvoje všetko na svete. Len jeho vidíš v budúcnosti ako človeka, ktorý bude stáť po tvojom boku. Len jeho chceš mať vo svojom živote. Tak nekonečne silno ho miluješ. Toto si nikdy nikomu nepovedala, pretože sú to veľmi silné slová a veľa pre teba znamenajú, no ty vieš, že vy dvaja patríte k sebe a tak sa nebojíš mu to povedať. Vieš, že cíti všetko rovnako ako ty. Cítiš to, keď ťa chytí za ruku, keď ťa bozkáva, keď sa milujete a vaše telo sa spojí v jedno, keď sa na teba pozerá, keď ho proste miluješ viac ako najviac. Cítiš, že je to ten pravý, že to všetko je presne tak ako má byť, že toto je tá pravá láska. 

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: unsplash.com

unsplash.com

Myseľ nerobí nič iné, iba neustále premýšľa o ňom, je ním plne zaplnené, občas máš pocit, že sa už z neho vylieva. Ráno vstávaš a večer zaspávaš s myšlienkou na neho. Nekonečne, nadovšetko miluješ iba jeho, len pri pomyslení na neho sa ti srdce rozbúši ako šialené a nikoho iného si tam nedokáže pustiť. Tvoje telo dokáže naplno cítiť iba jeho, jeho dotyky ho napĺňajú vášňou a rozkošou. Extázou je kontakt vašich dvoch svetov obalených vriacou pokožkou. Stačí, že ti dá letmý bozk na rameno a ty máš zimomriavky po celom tele.

Dve spriaznené duše, ktoré sa milujú a milujú aj to, že sa milujú… Je to keď si oddaný človeku svojou mysľou, celým svojím srdcom, aj svojím telíčkom. Jednoducho celým sebou.

A keby sa ma niekto teraz opýtal, čo je to pravá láska, tak presne takto by som ju opísala.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.