Niekde medzi veľkosťami žien a paletami make- upu sa zdá, že definícia toho, čo znamená byť krásna, bola prekročená fyzickými a materialistickými štandardmi. Nový výskum naznačuje, že krása je viac pocit ako opísaný fyzický vzhľad človeka.

Odkiaľ pochádza krása?

Ako sa hovorí, krása začína zvnútra a vystupuje von. To znamená, že ak je človek krásny vo svojom vnútri, tým viac bude krásny aj z vonka a bude sa lepšie cítiť vo vlastnej koži. Korunkou krásy, bude jednoduchý záblesk vášho úsmevu.

Neexistuje žiadny odtieň rúžu, ani obtiahnuté čierne šaty, v ktorých by ste automaticky pocítili krásu. Neexistuje jednoduchší spôsob, ako cítiť krásu, než začať od seba. A pri tom to mnohí ľudia robia úplne naopak.

zdroj: pinterest.com

Ako sa cítiť krásna?

Vyskúšajte urobiť niečo pre seba. Možno ísť behať do parku, kde vás príroda nabije pozitívnou energiou. Po behu si dať sprchu a potom si sadnúť k svojej obľúbenej knižke. Starajte sa o to, aby ste boli so sebou spokojná. A to dokážete jedine sama so sebou.

Neskôr, keď to dokážete, alebo sa budete cítiť spokojná a šťastná, skúste sa na seba pozrieť do zrkadla. Sama uvidíte, že osoba, ktorá sa na vás pozerá z odrazu zrkadla je naozaj krásna. Bez zbytočného líčenia, bez šiat a vecí, podľa ktorých ostatní vnímajú krásu.

zdroj: unsplas.com

Vidíte to? Áno, to, čo v tom zrkadle potom uvidíte je naozaj skutočná a naozajstná krása.

zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.