unsplash.com

Keď stratíš niekoho, kto bol pre teba dôležitý, môže chvíľu trvať, kým sa dáš do poriadku. Môžeš to vidieť ako negatívny zážitok, pýtať sa samej seba, prečo sa také veci dejú len tebe a prečo je to také bolestivé.

Ale na konci… človek, ktorého si milovala, sa zmenil. Váš vzťah už nebol rovnaký ako aj na začiatku, niečo, čo si cítila sa stratilo.

Necháš toto zistenie, aby ťa zničilo? Budeš plakať a sťažovať sa na to, aké veci sa teraz dejú? Budeš stále smutná zo svojho života? 

Alebo sa rozhodneš ísť ďalej? 

zdroj: unsplash.com

Existujú veci, ktoré by si mala po rozchode robiť. Zapamätať si tie krásne momenty, ktoré si si vtedy tak užívala. Nemá zmysel v hlave držať tie škaredé chvíle, ktoré ťa ničia. Ľudia sa menia, ale máš moc zmeniť aj seba. To si zapamätaj tiež.

Nemusíš sedieť a plakať, môžeš svoju negatívnu skúsenosť premeniť na pozitívnu. Uvedom si, čo skutočne si, že je to jeho strata a nie tvoja. Skús sa na to pozrieť z inej stránky. 

Nie každý muž na tomto svete je rovnaký. Prosím, nenechaj svoju myseľ, aby ťa o tom presvedčila. Čaká na teba ešte veľa mužov, veľa skvelých zážitkov a milión výbuchov smiechu. Tam vonku sú stále ľudia, ktorí na teba čakajú.

zdroj: wallperswide.com

Pamätaj, aký krásny je tvoj život. Pamätaj, že sú tu dni, kedy sa nemusia počítať vypité poháre vína. Kedy môžeš ísť spať vtedy, ak slnko vychádza. Pamätaj, že sú tu dni, kedy môžeš tancovať na ulici a smiať sa tak hlasno, že sa budú smiať aj všetci ostatní.

Je to všetko na tebe. Je na tebe vytvoriť si silnú myseľ, silnejšiu dušu a najsilnejšie srdce. 

Nájdeš lásku. Lásku k svetu, k jednoduchým veciam, lásku k inej stratenej duši… ale čo je najdôležitejšie, lásku s samej sebe. 

Drahá, uzdrav si svoje vlastné srdce. A nechaj niekoho, aby ťa miloval.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating