Baran: 

Dostaneš obrovskú kyticu od úplne neznámeho muža. Je to veľmi strašidelné a tak divné, že je to zároveň aj veľmi vzrušujúce.

Býk:

Rodinný príbuzný, o ktorom si nikdy nepočula a ani si nevedela, že zomrel ti odkáže dedičstvo. Táto suma ti zabezpečí, že ďaľší Valentín už nebudeš sama a budeš si môcť vyberať.

Blíženci:

Opiješ sa. Nápoje a drinky, ktoré si zmiešala ti neurobia dobre. No ty si sa zaprisahala, že na Valentína zabudneš na starú lásku.

Rak:

Čokoládové oriešky, čokoládové dezerty, koláče a mliečne čokolády. Toto je všetko, po čom tvoja duša bude spokojná.

zdroj: pexels.com

Lev:

Strhne sa o teba bitka. A to je práve to, čo chceš. Chceš, aby si sa stala ty niekoho Valentínkou.

Panna:

Žiadosť o ruku. Len jeden bozk, romantická prechádzka a zamilovaný pohľad. Dúfaš, že budeš žiť šťastný život po boku človeka, ktorého si si teraz vybrala.

Váhy:

Celý deň túžiš zostať v posteli. Chceš vidieť ako vychádza slnko, ako nemusíš nič robiť a budeš mať pocit, že si konečne šťastná.

Škorpión:

Fľaša vína, bonboniéra, stôl a gitara – toto všetko na lodi alebo na brehu jazera. Cez stôl sa na teba bude dívať chlap, ktorého si si získala a bude ťa milovať.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

Stretneš sa v bare s náhodným mužom, objedná ti drink a konverzácia môže začať. Dlhá noc a veľká zima … ale to je všetko, čo potrebuješ, však?

Kozorožec:

Valentínska pošta. Len jedna správa, list, SMS. Len jeden náznak toho, že na teba niekto myslí a má ťa rád. To je všetko, čo potebuješ. Jedna milá správa na Valentína.

Vodnár:

Túžiš zažiť niečo netradičné. Objednáš si ale pizzu, pretože vieš, že Valentína stráviš doma. No potom sa pozrieš na to, kto ti tú pizzu doniesol – on sa pozrie na teba a budete vedieť, čo máte robiť.

Ryby: 

Deň plný romantiky. Bude to večera s výborným steakom, horiacim krbom a mužom, ktorý ťa tak veľmi priťahuje.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.